Wynajem aut Kefalonia, Lotnisko – porównaj oferty rent-a-car Kefalonia

Wypożycz samochód na Lotnisku Kefalonia z Cartrawler Grecja

Położona na Morzu Jońskim, wyspa Kefalonia, znana również jako Kefalina, jest popularnym celem turystycznym dla turystów zza granicy jak i samych Greków.

Wynajem samochodu na wyspie jest popularnym rozwiązaniem, ogólnodostępnym, a w wielu przypadkach również nieobciążającym przesadnie portfela. Najbogatszą ofertę wynajmu aut znaleźć można na lotnisku, będącym główną droga dostępny na wyspę dla przeważającej większości turystów.

Nissan Micra
Nissan Micra jest jednym z najtańszych pojazdów do wynajęcia we flocie wypożyczalni samochodów na Lotnisku Kefalonia, w tym na przykład Green Motion.

Wypożyczalnie samochodów Kefalonia, Lotnisko
Oprócz powszechnie znanych międzynarodowych marek rent-a-car, takich jak Avis, Budget, Hertz, Europcar, Enterprise Rent A Car lub Green Motion, wynajem samochodów na Lotnisku Kefalonia oferowany jest również przez greckie wypożyczanie samochodów, te o zasięgu krajowym , jak i lokalne, w tym między innymi Caldera i Auto Union.

Część z nich działa bezpośrednio na lotnisku, część zaś oferuje nieodpłatnie transfer pomiędzy terminalem a swoim biurem.

Niezwykle przydatne w porównaniu ofert z wielu wypożyczalni okazać mogą się internetowe wyszukiwarki ofert jak na przykład Cartrawler. Współpracują one z wieloma usługodawcami sektora rent-a-car oferując często warunki bardziej konkurencyjne, niż te proponowane bezpośrednio w biurze wypożyczalni.

W opisie każdej oferty udostępnionej w systemie Cartrawler znajdziesz informację na temat tego, czy odbiór odbywa się bezpośrednio na lotnisku, lub poza jego terenem.

Kefalonia rent-a-car – duże auta rezerwuj z wyprzedzeniem
W odpowiedzi na zapotrzebowanie sektora turystycznego – wczasowicze stanowią bowiem przeważającą część klienteli sektora rent-a-car na wyspie, wypożyczanie w Kefalonii oferują głównie małe i średnich rozmiarów samochody. Nissan Micra, Fiat Panda, Hyundai i10, VW Up, VW Polo, Opel Corsa i Toyota Yaris to najczęściej oferowane tu pojazdy. Z ich wynajmem nie ma zazwyczaj problemów; ceny zaś zaczynają się już często od około 110 euro za tydzień wynajmu w sezonie letnim.

W nieco większym segmencie kompaktowym, Ford Focus, Hyundai Accent, Opel Astra i VW Golf to popularne opcje.

Osobom poszukującym jednak większych pojazdów, na przykład 7-osobowych minivanów, lub 9-osobowych minibusów zaleca się dokonanie rezerwacji z jak największym wyprzedzeniem, tak w celu zagwarantowania dostępności. Oferta pojazdów typu Opel Zafira, Opel Vivaro, Citroen Jumpy lub VW Transporter do wynajęcia w Kefalonii jest ograniczona.

Loty do Kefalonii
Większość operacji lotniczych na tej greckiej wyspie ma miejsce w sezonie letnim. Loty sezonowe i czarter na Kefalonię dostępne są z wielu miast europejskich. Z Polski loty na Kefalonię oferuje przewoźnik czarterowy Small Planet Airlines z Warszawy, Poznania i Katowic.

Przez cały rok na Lotnisku Kefalonia dostępne są połączenia krajowe do Aten oraz na inne greckie wyspy, w tym Korfu, Kretę i Zakynthos.

Lotnisko Kefalonia – EFL położóne jest na południowym wybrzeżu wyspy, w odległości około 10 km na południe od stolicy, Argostoli. Mapa Kefalonii.

Niektóre z atrakcji Kefalonii:Wynajem aut Kefalonia, Lotnisko – porównaj oferty rent-a-car Kefalonia
Artykuły: Wynajem aut Kefalonia, Lotnisko – porównaj oferty rent-a-car Kefalonia
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, September 16 2016

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz