Wynajem aut Lamezia Terme, Lotnisko – rent a car Kalabria, Włochy

Włochy cieszą się niezmiennie nieustającym zainteresowaniem, jako destynacja turystyczna.

Porównaj oferty rent a car Lamezia Terme, Lotnisko

Dzięki stale rosnącej ofercie połączeń bezpośrednich z Polski, oprócz oczywistych miejsc, jak Rzym, Mediolan czy Wenecja, coraz częściej wyprawiamy się do mniej znanych zakątków tego śródziemnomorskiego kraju.

Port lotniczy Lamezia Terme – SUF jest jedną z głównych dróg dostępu do regionu Kalabria.

Fiat 500

Stylowy Fiat 500 to zazwyczaj najtańszy samochodów do wynajęcia na Lotnisku Lamezia Terme.

Znajdź, poniżej, podstawowe informacje na temat wynajmu aut na lotnisku.

Wynajem aut Lamezia Terme – wypożyczalnie na lotnisku
Port lotniczy Lamezia Terme, pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje duży wybór wypożyczalni samochodów. Skorzystać można tu z usług powszechnie znanych, międzynarodowych marek rent a car w tym:

 • Alamo
 • Avis Budget
 • Dollar
 • Enterprise Rent A Car
 • Europcar i Keddy by Europcar
 • Hertz
 • Interrent
 • Sixt
 • Thirfty

Szeroko reprezentowane są tu także włoskie wypożyczalnie aut:

 • Autovia
 • Ecovia
 • Locauto
 • Maggiore
 • Optimo Rent
 • Sicily by Car

Wyszukiwarka ofert rent a car Cartrawler, dostępna na www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl współpracuje ze wszystkimi wspomnianymi wypożyczalniami, umożliwiając przeprowadzenie kompleksowego porównania cen i warunków wynajmu, a po wybraniu najlepszej oferty, dokonania rezerwacji online.

Lamezia Terme rent a car – najlepsze oferty
W sezonie letnim, najtańsze samochody do wynajęcia w Lamezia Terme dostępne są zazwyczaj od około PLN 550 za tydzień, w klasie mini, czyli małych samochodów miejskich. Fiat 500, Renault Twingo, czy Peugeot 108 to najpopularniejsze z dostępnych tu modeli. Sprawdzą się dla dwóch osób podróżujących z niewielką ilością bagażu, nie oferują jednak zbyt wiele komfortu. Latem, podczas największych upałów, wiele do życzenia pozostawiać może system klimatyzacji, jaki oferują.

Jako, że różnica w cenie pomiędzy klasami mini a ekonomiczną jest często nieznaczna, warto jest rozważyć wynajem nieco większego samochodu.

Opel Corsa

Opel Corsa, reprezentant klasy ekonomicznej samochodów do wynajęcia na Lotnisku Lamezia Terme.

Przy tak dużej liczbie usługodawców rent a car spodziewać się można również szerokiego wachlarza klas dostępnych pojazdów. Dostępne są tu zarówno najbardziej poszukiwane przez turystów samochody w klasie ekonomicznej i kompaktowej, auta 7 i 9 osobowe, jak i pojazdy w klasie premium. Ta oferta skierowana jest zwłaszcza do osób podróżujących do Kalabrii w interesach.

Nissan Juke

Nissan Juke – wynajem samochodów typu SUV w Kalabrii jest popularnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiedzać górzysty interior regionu.

Poszukując najkorzystniejszej oferty rent a car Lamezia Terme zwróć uwagę nie tylko na cenę, lecz również warunki wynajmu. O ile nieograniczony przebieg jest niemal zawsze wliczony w cenę wynajmu, w innych warunkach wynajmu występować mogą znaczne różnice pomiędzy wypożyczalniami, zwłaszcza jeśli chodzi o kwotę wkładu własnego oraz wysokość opłat dodatkowych dla młodego kierowcy, wynajmu GPS, fotelika dla dzieci, etc.  Zapoznaj się dokładnie z informacjami podanymi w opisie każdej oferty przed dokonaniem rezerwacji.

Kalabria – co warto wiedzieć?
Najbardziej wysunięty na południe region kontynentalnych Włoch, Kalabria, zajmuje ‘nosek’ włoskiego buta.

Kalabria mapa

Gdzie leży Kalabria?

W krainie tej, tradycyjnie utrzymującej się z rolnictwa (uprawia się tu między innymi oliwki, cytrusy oraz hoduje bydło) i przemysłu (w tym stoczniowego i metalurgicznego), coraz większą rolę odgrywać zaczyna turystyka.

Jako stosunkowo najsłabiej rozwinięty pod względem infrastruktury turystycznej region Włoch, Kalabria przyciąga coraz większe ilości odwiedzających unikalnym połączeniem krajobrazów – pokrytych bujną roślinnością pasm górskich a jednocześnie wybrzeżami mórz Tyrreńskiego i Jońskiego – jak również autentycznością miejscowej kultury. Niezmienione jeszcze na potrzeby masowej turystyki Włochy są w Kalabrii po prostu bardziej włoskie.

Zapierające dech w piersiach pejzaże Kalabrii:

Najpopularniejsze ośrodki turystyczne Kalabrii położone są oczywiście na wybrzeżu i są to między innymi: Tropea, Reggio Calabria, Capo Vaticano, Paola, Zambrone, Isola di Capo Rizzuto, Siderno, Amendoara i San Nicola Arcella. Wycieczki scenicznymi drogami wzdłuż wybrzeża to jedna z największych atrakcji Kalabrii, popularna szczególnie latem. Zimą jednak, region kusi również pasmami górskimi położonymi centralnie pomiędzy wybrzeżem Tyrreńskim i Jońskim, oferującymi doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Spezzano della Sila, Gambarie i Lorica to największe ośrodki narciarskie w tej części Włoch.

Znajdź więcej informacji na temat regionu Kalabria.

Loty do Kalabrii
Lotnisko Lamezia Terme obsługuje połączenia (głównie sezonowe) z wielu miast europejskich, w tym Londynu, Madrytu, Hamburga, Frankfurtu, Berlina i Rotterdamu. Bezpośrednie loty z Plski do Lamezia Terme znajdują się w ofercie przewoźników low-cost Wizzair z Warszawy-Chopin i Ryanair z Krakowa.Wynajem aut Lamezia Terme, Lotnisko – rent a car Kalabria, Włochy
Artykuły: Wynajem aut Lamezia Terme, Lotnisko – rent a car Kalabria, Włochy
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Saturday, February 16 2019

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz