Wynajem samochodów na Lotnisku Werona – porównaj oferty rent-a-car Włochy

Znajdź najlepsze oferty wynajmu aut na Lotnisku Werona - VRN przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler. Łatwy w obsłudze system rezerwacji Cartrawler współpracuje z dużą liczbą wypożyczalni partnerskich umożliwiając kompleksową analizę cen oraz szybką rezerwację online.

Tani wynajem samochodów Lotnisko Werona – znajdź najlepsze ceny przez internet

Ze względu na sezonowy charakter turystyki w Weronie, podobnie jak w wielu innych popularnych destynacjach północnych Włoch, rezerwacje na okres miesięcy letnich wykonane z jak największym wyprzedzeniem są najlepszą gwarancją korzystnej ceny.

Fiat 500

Italia kocha Fiata 500. Jest to najpopularniejszy model w klasie małych samochodów miejskich do wynajęcia.

Rezerwując z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, najtańsze samochody do wynajęci w Weronie dostępne są zazwyczaj od około 450 pln za tydzień.

Pośród wypożyczalni samochodów na Lotnisku Werona znaleźć można: Alamo, Avis, Europcar, Budget, Enterprise, Keddy, Sixt, Goldcar, Hertz, Thrifty, Autovia, Noleggiare Car Rental, Ecovia, Buchbinder, Maggiore, Target Car Rental, Leasys, Locauto, Optimorent i Sicily by Car.

Nie wszystkie z wymienionych agencji posiadają biura bezpośrednio na lotnisku. W przypadku niektórych niezbędny jest krótki transfer autobusem wahadłowym do punktu odbioru. Klienci korzystający z systemu rezerwacji Cartrawler znajdą informację na temat sposobu odbioru aut w opisie każdej oferty wyświetlonej przez wyszukiwarkę.

Wynajem samochodów na Lotnisku Werona – minivan i minibus
Oferta samochodów do wynajęcia na Lotnisku Werona jest bardzo zróżnicowana. Oprócz najmniejszych (i najtańszych) małych aut miejskich, można tu wynająć równie popularne samochody w klacie ekonomicznej i kompaktowej, auta typu kombi, SUVy oraz duże samochody rodzinne.

Poszukując pojazdu o większej, niż standardowa pojemności warto pamiętać, iż oferta minivanów (do 7 osób) i minibusów (do 9 osób) w Weronie jest dość ograniczona i w szczycie sezonu turystycznego z łatwością ulec może wyczerpaniu.

Fiat Scudo

Fiat Scudo i Mercedes Vito Traveliner to jedne z najczęściej oferowanych minibusów na Lotnisku Werona.

Lotnisko Werona – dogodna lokalizacja we Włoszech
Obsługujący ponad 2.7 miliona pasażerów Port Lotniczy Werona (Verona) – VRN jest piętnastym, co do wielkości lotniskiem Włoch. Znany jest również pod nazwą topograficzną ‘Lotnisko Werona-Villafranca’ oraz nazwą oficjalną ‘Lotnisko Valerio Catullo’ odwołującą się do słynnego poety Starożytnego Rzymu, pochodzącego z Werony. Lotnisko położone jest w odległości około 12 km na południowy zachód od Werony.

VW Golf

VW Golf, jeden z najpopularniejszych samochodów w klasie compact; we flocie m. in. Alamo, Sixt, Noleggiare i Sicily by Car na Lotnisku Werona.

Często korzystają z niego podróżni zmierzający nie tylko do samej Werony, ale również do innych miast i miejscowości regionu Veneto. Usytuowanie w pobliżu ważnych tras A4 i A22 umożliwia szybki dojazd z lotniska do miejscowości takich jak, między innymi: Padwa, Vicenza i Wenecja, na terenie Veneto oraz Brescia, Mantua i Mediolan, już w obrębie Lombardii.

Lotnisko Werona położone jest również w sąsiedztwie Wielkich Jezior włoskich. Od przepięknego Jeziora Garda dzieli je zaledwie 1.5-godzinna przejażdżka samochodem.

Verona z lotu ptaka.

Przybliżone odległości drogowe pomiędzy Lotniskiem Werona i większymi miastami północnych Włoch:

  • odległość Lotnisko Werona-Mantova: 45 km / 35 min samochodem (autostradą A22)
  • Lotnisko Werona do Brescia: 65 km / 50 min samochodem (A4)
  • odległość Lotnisko Werona – Vicenza: 60 km / 40 min samochodem
  • Werona (Lotnisko) – Modena: 100 km / 60 minut samochodem
  • Lotnisko Verona Villafranca  - Wenecja: 120 km / 90 minut samochodem
  • odległość z Lotniska Verona do Mediolanu: 150 km / 1.5-2 h samochodem

Znajdź więcej praktycznych informacji na portalu turystycznym Werony

Loty do Werony
W sezonie letnim bezpośrednie loty z Polski do Werony oferowane są przez przewoźnika niskokosztowego Wizzair, z Warszawy-Chopin. Dostępne bywają również w formie sezonowych czarterów.Wynajem samochodów na Lotnisku Werona – porównaj oferty rent-a-car Włochy
Artykuły: Wynajem samochodów na Lotnisku Werona – porównaj oferty rent-a-car Włochy
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Sunday, September 05 2021

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz