Wynajem samochodów Lotnisko Bordeaux – znajdź tani wynajem aut we Francj

Wybierasz się do Bordeaux w południowo-zachodniej Francji? Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler pomoże Ci znaleźć najtańsze samochody do wynajęcia z odbiorem na Lotnisku Bordeaux.

Porównaj ceny w wiodących wypożyczalniach samochodów na Lotnisku Bordeaux

Piąty pod względem liczby obsługiwanych pasażerów port lotniczy Francji położony jest w gminie Mérignac, w regionie administracyjnym Nowa Akwitania, w odległości około 12 km na zachód od centrum Bordeaux.

Peugeot 208
Peugeot 108, jeden z najtańszych samochodów do wynajęcia we Francji.

Oficjalna nazwa lotniska to Port Lotniczy Bordeaux-Mérignac – BOD.

Sąsiedztwo ważnych tras drogowych uławia dojazd z Lotniska Bordeaux do samego miasta, jak również do innych dużych ośrodków miejskich regionu. W kierunku południowym, autostrada A63 wiedzie do Biarritz, autostrada A62 zaś, do Tuluzy; autostrada A10 z kolei zapewnia połączenie do Poitiers oraz dalej na północ, do Tours. Wyświetl mapę lokalizacji Lotniska Bordeaux

Niezależnie od tego, czy Twoim celem podróży jest Bordeaux, czy też planujesz wycieczkę objazdową po regionie, warta rozważenia jest opcja wynajmu auta na Lotnisku Bordeaux.

Znajdź przydatne informacje na temat Bordaux na portalu turystycznym miasta. 

Duży wybór wypożyczalni, a co z tym idzie również spora konkurencja pomiędzy usługodawcami sprawia, iż często, nawet w sezonie letnim, znaleźć można bardzo korzystne oferty rent-a-car na Lotnisku Bordeaux. W przypadku wynajmu w lipcu i sierpniu zalecana jest rezerwacja ze sporym wyprzedzeniem oraz uprzednie porównanie cen w kilku firmach.

Wypożyczalnie samochodów Bordeaux, Lotnisko
Niemal wszystkie znane międzynarodowe marki rent-a-car posiadają swoje przedstawicielstwo na Lotnisku Bordeaux. Skorzystac tu można z usług, między innymi: Avis, Budget, Dollar, Hertz, Europcar, Thrifty i Enterprise Rent A Car. Najtańsze oferty pochodzą często z wypożyczalni low-cost, takich jak Interrent, Firefly, Keddy i Goldcar/Rhodium.

Wszystkie wyżej wymienione wypożyczalnie działają bezpośrednio na terenie lotniska. Ich biura znaleźć można korytarzu łączącym terminale A i B.

Najtańsze samochody do wynajęcia Bordeaux
Przeglądając oferty rent-a-car w Bordeaux zauważyć można, iż różnica w cenie pomiędzy najmniejszymi (i najtańszymi) samochodami klasy mini a nieco większą i wygodniejszą klasą ekonomiczną bywa często jedynie nieznaczna. Peugeot 108, Renault Twingo, Toyota Aygo Ford Ka lub podobne małe auto kosztuje w wielu przypadkach tylko kilka lub kilkanaście złotych za dzień mniej niż na przykład Fiat Fiesta, Peugeot 208, czy Opel Corsa.

Jeśli autem przemieszczać się będą więcej niż 2 osoby, warto jest jednak zapewnić sobie odrobinę więcej komfortu podróży, przy stosunkowo niewielkim nakładzie kosztów i zdecydować się na pojazd w klasie ekonomicznej.

Rezerwując ze sporym wyprzedzeniem znaleźć można również korzystne oferty w klasach wyższych, w tym miedzy innymi SUV.

Jeep Compass
Jeep Compass, jedna z propozycji wynajmu w klasie SUV.

Duże grupy podróżnych rozważyć powinny, czy opłaca się wynajem minibusa w Bordeaux. W wielu przypadkach dwa standardowe pojazdy pasażerskie (5-osobow) okazac mogą się tańsze, niż 9-osobowy van.

Renault Trafic minibus
Nie jest łatwo znaleźć tani minibus do wynajęcia w południowej Francji. Powyżej 9-osobowy Renault Trafic.

Lotnisko Bordeaux – linie lotnicze i trasy
Obsługujące około 5 milionów pasażerów rocznie Lotnisko Bordeaux oferuje szeroki wybór połączeń europejskich oraz krajowych.

Lotnisko jest ważną bazą dla hiszpańskiej linii low-cost Volotea. Coraz lepiej radzi sobie na nim również irlandzki low-cost Ryanair.

Loty bezpośrednie z Polski do Bordeaux znajdą się w rozkładzie Wizzair z Lotniska-Warszawa. Od 2019 roku Ryanair latać będzie do Bordeaux z Krakowa. 

Port lotniczy Bordeaux składa się z 3 terminali; terminal A obsługuje głównie loty międzynarodowe; z terminala B korzystają linie Air France; trzeci terminal zaś, znany pod nazwą ‘billy’ przeznaczony jest dla linii niskokosztowych. Wynajem samochodów Lotnisko Bordeaux – znajdź tani wynajem aut we Francj
Artykuły: Wynajem samochodów Lotnisko Bordeaux – znajdź tani wynajem aut we Francj
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, October 11 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz