Wynajem aut Brindisi, Lotnisko - porównaj oferty rent a car Apulia, Włochy

Wypróbuj możliwości internetowej wyszukiwarki ofert rent-a-car Cartrawler, aby zarezerwować samochód do wynajęcia na Lotnisku Brindisi - BDS.

Tani wynajem aut Brindisi – porównaj ceny z Cartrawler Włochy

Wyszukiwarka współpracuje z wieloma międzynarodowymi wypożyczalniami obsługującymi Lotnisko Brindisi, jak również z mniej znanymi wypożyczalniami lokalnymi.

Fiat Panda

Fiat Panda, jedna z najpopularniejszych propozycji samochodów do wynajęcia w klasie ekonomicznej, we flocie między innymi Ecovia i Optimo Rent w Brinidisi.

Rezerwacja auta przez internet pozwala zaoszczędzić nie tyko czas (jedno, trwające kilka sekund wyszukiwanie pozwala sprawdzić oferty wielu usługodawców jednocześnie), ale również pieniądze, jako że ceny oferowane przy rezerwacjach online są w wielu przypadkach znacznie bardziej konkurencyjne niż te dostępne bezpośrednio w wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów Brindisi, Lotnisko
Usługi rent-a-car na Lotnisku Brindisi dostępne są między innymi w powszechnie znanych międzynarodowych wypożyczalniach, w tym Avis, Budget, Alamo, Enterprise, Dollar, Thrifty i Hertz, Green Motion, jak i w wypożyczalniach włoskich, na przykład Maggiore, Sicily by Car, Locauto, Win Rent i Eco Via. Najtańsze oferty proponowane przez wyszukiwarkę pochodzą najczęściej z wypożyczalni low-cost: Interrent, Firefly, Noleggiare czy też Optimo Rent.

Tani wynajem aut Brindisi poza sezonem
Z racji na typowo turystyczny charakter Brindisi oraz regionu, który por lotniczy w Brindisi obsługuje, ceny usług rent-a-car podlegają tu znacznym wahaniom w zależności od sezonu. O ile latem, w typowo wakacyjnych miesiącach lipcu i sierpniu, ceny najtańszych aut do wynajęcia zaczynają się zazwyczaj od około 800 pln za 7-dniowy wynajem małego auta miejskiego (najczęściej Fiat 500, Renault Twingo, Citroen C1, lub podobne), poza sezonem spadają one nawet do około 250-300 pln za tydzień.

Renault Captur

Renault Captur na wycieczki wzdłuż wybrzeża Apulii w przystępnej cenie poza sezonem.

Jeśli do Brindisi sprowadzają nas cele turystyczne, warto rozważyć jest odwiedzenie regionu Apulia wiosną, lub wczesną jesienią, kiedy pogoda jest już/nadal przyjemna, a ceny usług turystycznych, w tym również wynajmu aut, znacznie już zmalały.

Apulia oczami turysty:

Oprócz najpopularniejszych klas samochodów do wynajęcia – mini, ekonomicznej i kompaktowej, oferta wypożyczalni na Lotnisku Brindisi obejmuje również duże auta rodzinne, SUVy oraz minivany i minibusy. Turyści odwiedzający Brindisi latem i chcący nacieszyć się śródziemnomorskim klimatem zainteresować może wynajem kabrioletów na lotnisku.

Mini Cooper kabriolet

Mini Cooper, Fiat 500 C oraz Audi A3 Cabrio to najpopularniejsze kabriolety w ofercie rent-a-car Brindisi.

Znajdź więcej informacji na temat Brindisi i innych miejscowości regionu w przewodniku po Apulii

Lotnisko Brindisi – przydatne informacje
Port lotniczy Brindisi - BDS, lokalnie znany jest również od nazwami 'Brindisi Papola Casale', 'Aeroporto de Puglia', lub 'Aeroporto di Salento', położony jest w odległości około 3 km od centrum Brindisi, czyli praktycznie na terenie miasta. Obsługuje około 2.3 miliona pasażerów rocznie, w dużej mierze na trasach krajowych.

Trasy międzynarodowe na Lotnisko Brindisi dostępne są między innymi z Londynu, Paryża, Manczesteru, Frankfurtu, Eindhoven, Rzymu, Zurychu i Sztokholmu. Największą linią lotniczą w Brindisi jest niskokosztowy przewoźnik Ryanair. Na dzień dzisiejszy nie oferuje on jednak połączeń bezpośrednich z Polski.

Loty do tej części Włoch możliwe są za to via Lotnisko Bari, oddalone od Brindisi o około 120 km. Obsługuje ono połączenia Wizzair z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.Wynajem aut Brindisi, Lotnisko - porównaj oferty rent a car Apulia, Włochy
Artykuły: Wynajem aut Brindisi, Lotnisko - porównaj oferty rent a car Apulia, Włochy
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, July 23 2021

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz