Wypożyczalnie samochodów Brindisi, Lotnisko – wynajem aut Apulia, Włochy

Wypróbuj możliwości internetowej wyszukiwarki ofert rent-a-car Cartrawler, aby zarezerwować samochód do wynajęcia na Lotnisku Brindisi - BDS.

Tani wynajem aut Brindisi – porównaj ceny z Cartrawler Włochy

Wyszukiwarka współpracuje z wieloma międzynarodowymi wypożyczalniami obsługującymi Lotnisko Brindisi, jak również z mniej znanymi wypożyczalniami lokalnymi.

Fiat Panda
Fiat Panda, jedna z najpopularniejszych propozycji samochodów do wynajęcia w klasie ekonomicznej, we flocie między innymi Optimo Rent w Brinidisi.

Rezerwacja auta przez internet pozwala zaoszczędzić nie tyko czas (jedno, trwające kilka sekund wyszukiwanie pozwala sprawdzić oferty wielu usługodawców jednocześnie), ale również pieniądze, jako że ceny oferowane przy rezerwacjach online są w wielu przypadkach znacznie bardziej konkurencyjne niż te dostępne bezpośrednio w wypożyczalni.

Wypożyczalnie samochodów Brindisi, Lotnisko
Usługi rent-a-car na Lotnisku Brindisi dostępne są między innymi w powszechnie znanych międzynarodowych wypożyczalniach, w tym Avis, Budget, Alamo, Enterprise, Dollar, Thrifty i Hertz, jak i w wypożyczalniach włoskich, na przykład Maggiore, Sicily by Car, Locauto, Win Rent i Eco Via. Najtańsze oferty proponowane przez wyszukiwarkę pochodzą najczęściej z wypożyczalni low-cost: Interrent, Firefly czy też Optimo Rent.

Tani wynajem aut Brindisi poza sezonem
Z racji na typowo turystyczny charakter Brindisi oraz regionu, który por lotniczy w Brindisi obsługuje, ceny usług rent-a-car podlegają tu znacznym wahaniom w zależności od sezonu. O ile latem, w typowo wakacyjnych miesiącach lipcu i sierpniu, ceny najtańszych aut do wynajęcia zaczynają się zazwyczaj od około 600 pln za 7-dniowy wynajem małego auta miejskiego (najczęściej Fiat 500, Renault Twingo, Citroen C1, lub podobne), poza sezonem spadają one nawet do około 160-180 pln.

Renault Captur
Renault Captur na wycieczki wzdłuż wybrzeża Apulii w przystępnej cenie poza sezonem.

Jeśli do Brindisi sprowadzają nas cele turystyczne, warto rozważyć jest odwiedzenie regionu Apulia wiosną, lub wczesną jesienią, kiedy pogoda jest już/nadal przyjemna, a ceny usług turystycznych, w tym również wynajmu aut, znacznie już zmalały.

Apulia oczami turysty:

Oprócz najpopularniejszych klas samochodów do wynajęcia – mini, ekonomicznej i kompaktowej, oferta wypożyczalni na Lotnisku Brindisi obejmuje również duże auta rodzinne, SUVy oraz minivany i minibusy. Turyści odwiedzający Brindisi latem i chcący nacieszyć się śródziemnomorskim klimatem zainteresować może wynajem kabrioletów na lotnisku.

Opela Cascada
Peugeot 380 oraz Opel Cascada to najpopularniejsze kabriolety w ofercie rent-a-car Brindisi.

Lotnisko Brindisi – przydatne informacje
Port lotniczy Brindisi - BDS, lokalnie znany jest również od nazwami 'Brindisi Papola Casale', 'Aeroporto de Puglia', lub 'Aeroporto di Salento', położony jest w odległości około 3 km od centrum Brindisi, czyli praktycznie na terenie miasta. Obsługuje około 2.3 miliona pasażerów rocznie, w dużej mierze na trasach krajowych. Trasy międzynarodowe na Lotnisko Brindisi dostępne są między innymi z Londynu, Paryża, Manczesteru, Frankfurtu, Eindhoven, Rzymu, Zurychu i Sztokholmu. Największą linią lotniczą w Brindisi jest niskokosztowy przewoźnik Ryanair.

Na początku roku 2018 połączenia bezpośrednie z Polski do Brindisi nie był dostępne. Najbardziej zbliżonym do Bari lotniskiem przyjmującym loty z Polski był port lotniczy Bari, oddalony o około 120 km. Oferuje on połączenia Wizzair z Warszawy-Chopin.Wypożyczalnie samochodów Brindisi, Lotnisko – wynajem aut Apulia, Włochy
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Brindisi, Lotnisko – wynajem aut Apulia, Włochy
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, December 22 2017

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz