Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Chania – wynajem aut Kreta

Porównaj oferty rent-a-car Chania, Lotnisko – zarezerwuj wynajem samochodu na Krecie przez internet

Wynajem samochodów na Krecie jest bardzo rozpowszechniony. Sieć punktów wynajmu obejmuje praktycznie całą wyspę, oraz oczywiście na obydwa miedzynarodowe porty lotnicze Krety: Lotnisko Heraklion (HER) i Lotnisko Chania (CHQ). Dzięki dużej konkurencji pomiędy wypożyczalniami obsługującymi lotniska, to tutaj właśnie spotkać można najbardziej konkurencyjne ceny i warunki wynajmu. Poniżej, przedstawiamy listę wypożyczalni samochodów świadczących usługi na Lotnisko w Chanii, w zachodniej części Krety, w sezonie letnim 2015.

Samochod ekonomiczny do wynajecia Chania
Kia Rio – jeden z tańszych samochodów do wynajęcia na Krecie. Foto ©: Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl

Anna Cars Kreta
Lokalna wypożyczalnia samochodów na Krecie, Anna Cars podstawia pojazdy pod wskazany adres, również na Lotnisko Chania. Biuro główne firmy mieści się w Heraklionie, na ulicy Meletioy Piga 73.

Autocandia Rent A Car
Autocandia to dości znana Grecka wypożyczalnia. Adres biura w Heraklionie: ul. Mafsolou 201. Nea Alikarnassos.

Auto Club Car Rental Crete
Miescowy operator usług rent-a-car. Działa na lotniskach w Chanii i Heraklionie, w porcie Souda oraz w Almyrida i Kalives, gdzie mieści się jej główne biuro. Auto Club Crete nie posiada przedstawicielstwa na Lotnisku Chania< przedstawiciel firmy oczekuje na przylatujących klientów w terminalu, aby wręczyć im klucze do samochodu i dokonać wszelkich formalości związanych z wynajmem.

Auto Union Chania
Bodajże najbardziej rozpoznawalna spośród greckich wypożyczalni samochodów; obsługuje ponad 400 lokalizacji w Grecji kontynentalnej oraz na wyspach, w tym również Lotnisko Chania, gdzie na klientów oczekuje przedstawiciel firmy. Oferty wynajmu samochodów Auto Union znajdują się często w czołówce najtańszych dostępnych na Lotnisku Chania. Przed dokonaniem rezerwacji warto jest jednak sprawdzić, jakie zasady uzupełniania paliwa przewiduje oferta: zasada „odbiór z pełnym bakiem/zwrot z pełnym bakiem” nie zawsze jest normą, a proponowane przez wypożyczalnię warianty nie zawsze są korzystne dla kilenta. W przypadku wątpliwości warto jest porównać oferty innych wypożyczalniach.

Avis Rent A Car Kreta
Szeroki wybór aut z renomowaniej wypożyczalni rekompensuje nie zawsze najniższe ceny proponwane przez Avis Rent A Car na Lotnisku Chania, gdzie dzieli ona biuro z pokrewną wypożyczalnią, Budget.

Budget Wynajem Aut Lotnisko Chania
Uchodząca powszechnie za tańszą alternatywę dla usług Avis, wypożyczalnia Budget oferuje konkurencyjne ceny w szerokim zakresie klas wynajmu, od najmniejszych aut miejskich, poprzez auta średnie i typu full-size, aż po minivany i minibusy do wynajęcia na lotnisku w Chanii.

Caldera Rent A Car Grecja
Niewiele wiadomo o tej greckiej wypożyczalni samochodów. Wiosną 2015 roku niedostępna była też strona internetowa firmy, sama marka zaś, wnosząc z niepochlebnych opinii na forach nternetowych, nie zyskała sobie zaufania klientów.

Europcar
Jedna z wiodacych miedzynarodowych marek segment rent-a-car posiada dwa punkty wynajmu w Chanii< jeden w dzielnicy Platanias, drugi w hali przylotów lotniska. Te drugi czynny jest codziennie, pomiędzy 07h30 i 21h00.

Europeo Cars
Miejscowa wypożyczalnia samochodów na Krecie; operuje z głównego biura w Heraklionie (ul. Andrea Papandreou 37, Amoudara) dostarczajac samochody we wszystkich popularnych lokalizacach na wyspie, w tym na Lotnisku Chania.

Firefly
Marka low-cost wypożyczalni Hertz. Odbiór samochodu w porcie lotniczym Chania możliwy bezpośrednio w na terenie lotniska.

Hertz Wynajem Samochodów Chania
Obsługujace flotę ponad 1200 pojazdów i siedem punktów wynajmu na Krecie wypożyczalni Hertz nie mogło zabraknąć na Lotnisku Chania. Biuro Hertz otwarte jest we wszystkie dni tygodnia, pomiędzy  08h00 i 21h00.

Kappa Car Rental Crete
Miejscowa wypożyczalnia samochodów z siedziba w dzielnicy Platanias, na zachód od centrum Chanii. Podstawia samochody na lotnisko.

Kosmos Rent A Car
Grecka wypożyczalnia, na rynku od 1977 roku. Obsługuje większość znanych miejscowości turystycznych w Grecji poprzez 27 puktów wynajmu, na kontynencie i na greckich wyspach. Oddziały Kosmos Rent A Car w Chanii znajduja się zarówno na lotnisku, jak i w centrum miasta.

Olympic Car Rental Chania
Popularna wypożyczalnia samochodów w Grecji, Olympic Car Rental podstawia samochody na Lotnisko Chania. Zwróc uwagę na zasady uzupełniania paliwa. Często stosowany przez wypożyczalnię „zakup paliwa z refundacją” może zawyżyć koszt wynajmu – koniecznie zapoznaj się z warunkami wynajmu przed dokonaniem rezerwaci.

Sixt Rent A Car Chania
Powszechnie znana wypożyczalnia samochodów Sixt posiada trzy punkty wynajmu na Krecie: po jednym na lotniskach w Heraklionie i Chani oraz jeden w centrum Rethymnonu. Oddział Sixt Rent A Car na Lotnisku Chania czynny jest przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 07h00 - 21h00. Odbiór i/lub zwrot poza godzinami otwarcia możliwy na żądanie.

Thrifty Wypożyczalnia Samochodów Kreta
Wypożyczalnia samochodów Thrifty umożliwia odbiór auta bezpośrednio w terminalu lotniska Chania. Biuro usytuowane w hali przylotów czynne jest codziennie, pomiedzy 08h00-21h00 (godziny otwarcia moga ulec zmianie poczas świat państwowych).

Czytaj również: Wakacje za kółkiem na Krecie – tani wynajem aut KretaWypożyczalnie samochodów na Lotnisku Chania – wynajem aut Kreta
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Chania – wynajem aut Kreta
Tematy: , , , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Sunday, April 12 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz