Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Chania – wynajem aut Kreta

Wynajem samochodów na Krecie jest bardzo rozpowszechniony. Sieć punktów wynajmu obejmuje praktycznie całą wyspę, oraz oczywiście na obydwa miedzynarodowe porty lotnicze Krety: Lotnisko Heraklion (HER) i Lotnisko Chania (CHQ). 

Porównaj oferty rent-a-car Chania, Lotnisko – zarezerwuj wynajem samochodu na Krecie przez internet

Dzięki dużej konkurencji pomiędy wypożyczalniami obsługującymi lotniska, to tutaj właśnie spotkać można najbardziej konkurencyjne ceny i warunki wynajmu. Poniżej, przedstawiamy listę wypożyczalni samochodów świadczących usługi na Lotnisko w Chanii, w zachodniej części Krety.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai - popularny SUV do wynajęcia, we flocie min. Centauro i Yours Car Rental na Lotnisku Chania.

Abby Car
Grecka wypożyczalnia samochodów. Biuro na Lotnisku Chania usytuowane jest w odległości około 200 metrów od terminala.

Alamo
Jedna z renomowanych marek międzynarodowego sektora rent a car. Dzieli biuro z Enterprise Rent a Car przy Pazinos Akrotiriou. Dojazd autobusem wahadłowym lotniska.

Anna Cars Kreta
Lokalna wypożyczalnia samochodów na Krecie, Anna Cars podstawia pojazdy pod wskazany adres, również na Lotnisko Chania. Biuro główne firmy mieści się w Heraklionie, na ulicy Meletioy Piga 73.

Autocandia Rent A Car
Autocandia to dości znana Grecka wypożyczalnia. Adres biura w Heraklionie: ul. Mafsolou 201. Nea Alikarnassos.

Auto Holidays
Grecka wypożyczalnia operująca głównie na Krecie i Rodos. Na Lotnisku Chania posiada biuro bezpośrednio w terminalu.

Auto Union Chania
Bodajże najbardziej rozpoznawalna spośród greckich wypożyczalni samochodów; obsługuje ponad 400 lokalizacji w Grecji kontynentalnej oraz na wyspach, w tym również Lotnisko Chania, gdzie na klientów oczekuje przedstawiciel firmy. Oferty wynajmu samochodów Auto Union znajdują się często w czołówce najtańszych dostępnych na Lotnisku Chania. Przed dokonaniem rezerwacji warto jest jednak sprawdzić, jakie zasady uzupełniania paliwa przewiduje oferta: zasada „odbiór z pełnym bakiem/zwrot z pełnym bakiem” nie zawsze jest normą, a proponowane przez wypożyczalnię warianty nie zawsze są korzystne dla kilenta. W przypadku wątpliwości warto jest porównać oferty innych wypożyczalniach.

Avis Rent A Car Kreta
Szeroki wybór aut z renomowaniej wypożyczalni rekompensuje nie zawsze najniższe ceny proponwane przez Avis Rent A Car na Lotnisku Chania, gdzie dzieli ona biuro z pokrewną wypożyczalnią, Budget.

Budget Wynajem Aut Lotnisko Chania
Uchodząca powszechnie za tańszą alternatywę dla usług Avis, wypożyczalnia Budget oferuje konkurencyjne ceny w szerokim zakresie klas wynajmu, od najmniejszych aut miejskich, poprzez auta średnie i typu full-size, aż po minivany i minibusy do wynajęcia na lotnisku w Chanii.

Caldera Rent A Car Grecja
Niewiele wiadomo o tej greckiej wypożyczalni samochodów. Wiosną 2015 roku niedostępna była też strona internetowa firmy, sama marka zaś, wnosząc z niepochlebnych opinii na forach internetowych, nie zyskała sobie zaufania klientów.

Cargini Car Rental
Obecna we wszystkich najpopularniejszych lokacjach turystycznych w Grecji kontynentalnej i na wyspach, wypożyczalnia działa na zasadzie franczyzy. Oferuje szeroką gamę pojazdów do wynajęcia, od małych aut miejskich, po samochody w segmencie premium, z manualna i automatyczną skrzynią biegów.

Carwiz
Wywodząca się z Chorwacji wypożyczalnia samochodów, rozszerzająca swoją działalność na inne kraje południowej Europy poprzez siec franczyz.

Centauro
Wywodząca się z Hiszpanii wypożyczalnia, obecna w wielu popularnych destynacjach turystycznych południowej Europy, oprócz Grecji również w Portugalii i Włoszech.

Drive
Grecka wypożyczalnia (znana także pod nazwą Drive Hellas), dysponuje rozbudowaną i nowoczesną flotą i punktami wynajmu na terenie całej Grecji. Na Lotnisku Chania działa na zasadzie meet & greet.

Europcar
Jedna z wiodacych miedzynarodowych marek segment rent-a-car posiada dwa punkty wynajmu w Chanii; jeden w dzielnicy Platanias, drugi w hali przylotów lotniska. Te drugi czynny jest codziennie, pomiędzy 07h30 i 21h00.

Europeo Cars
Miejscowa wypożyczalnia samochodów na Krecie; operuje z głównego biura w Heraklionie (ul. Andrea Papandreou 37, Amoudara) dostarczajac samochody we wszystkich popularnych lokalizacach na wyspie, w tym na Lotnisku Chania.

Firefly
Marka low-cost wypożyczalni Hertz. Odbiór samochodu w porcie lotniczym Chania możliwy bezpośrednio w na terenie lotniska.

Global Rent A Car
Obecna w ponad 100 krajach i posiadająca ponad 5000 oddziałów wypożyczania Global Rent A Car, swoje usługi na Lotnisku Chania świadczy z biura położonego poza terenem portu lotniczego (szukaj autobusu wahadłowego do punktu wynajmu).

Goldcar / Rhodium
Popularna na południu Europy, i tania, wypożyczalnia; wzbudza jednak wiele kontrowersji z racji na nieprzejrzyste warunki wynajmu, obciążanie klienta opłatami dodatkowymi oraz trudności w odzyskaniu kaucji.

Green Motion Chania
Biuro na Lotnisku Chania czynne jest codziennie w godzinach 08.00 – 21.00.

Hertz Wynajem Samochodów Chania
Obsługujace flotę ponad 1200 pojazdów i siedem punktów wynajmu na Krecie wypożyczalni Hertz nie mogło zabraknąć na Lotnisku Chania. Biuro Hertz otwarte jest we wszystkie dni tygodnia, pomiędzy  08h00 i 21h00.

Kappa Car Rental Crete
Miejscowa wypożyczalnia samochodów z siedziba w dzielnicy Platanias, na zachód od centrum Chanii. Podstawia samochody na lotnisko.

Kosmos Rent A Car
Grecka wypożyczalnia, na rynku od 1977 roku. Obsługuje większość znanych miejscowości turystycznych w Grecji poprzez 27 puktów wynajmu, na kontynencie i na greckich wyspach. Oddziały Kosmos Rent A Car w Chanii znajduja się zarówno na lotnisku, jak i w centrum miasta.

Olympic Car Rental Chania
Popularna wypożyczalnia samochodów w Grecji, Olympic Car Rental podstawia samochody na Lotnisko Chania. Zwróc uwagę na zasady uzupełniania paliwa. Często stosowany przez wypożyczalnię „zakup paliwa z refundacją” może zawyżyć koszt wynajmu – koniecznie zapoznaj się z warunkami wynajmu przed dokonaniem rezerwaci.

Sixt Rent A Car Chania
Powszechnie znana wypożyczalnia samochodów Sixt posiada trzy punkty wynajmu na Krecie: po jednym na lotniskach w Heraklionie i Chani oraz jeden w centrum Rethymnonu. Oddział Sixt Rent A Car na Lotnisku Chania czynny jest przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 07h00 - 21h00. Odbiór i/lub zwrot poza godzinami otwarcia możliwy na żądanie.

National Rent A Car Chania
Jedna z najbardziej znanych międzynarodowych wypożyczalni samochodów. Biuro położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chania.

SurPrice Car Rentals
Wypożyczalnia znana z niskich cen; obecna w wielu krajach południowej Europy.

Thrifty Wypożyczalnia Samochodów Kreta
Wypożyczalnia samochodów Thrifty umożliwia odbiór auta bezpośrednio w terminalu lotniska Chania. Biuro usytuowane w hali przylotów czynne jest codziennie, pomiedzy 08h00-21h00 (godziny otwarcia moga ulec zmianie poczas świat państwowych).

Pejzaże północno zachodniej Krety.

Znajdź wiele przydatnych informacji na temat turystyki na Krecie na stronie The Incredible Crete

Czytaj również: Wakacje za kółkiem na Krecie – tani wynajem aut KretaWypożyczalnie samochodów na Lotnisku Chania – wynajem aut Kreta
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Chania – wynajem aut Kreta
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Saturday, March 19 2022

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz