Wypożyczalnie samochodów Malta

Wynajem samochodów na Malcie nie jest, zazwyczaj, drogą usługą w porównaniu do innych destynacji Europy Południowej.

Porównaj ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Malta

Nawet w szczycie sezonu turystycznego, możliwe jest zazwyczaj wynajęcie samochodu w cenie około 600 pln za tydzień, zakładając, że rezerwacja wykonana została z pewnym wyprzedzeniem. Kwota ta dotyczy zazwyczaj najmniejszych samochodów miejskich, jednak przeglądając dokładnie oferty rent-a-car na Malcie, prawdziwe okazje znaleźć można również w innych segmentach (SUV, kabriolety, minivany, etc).

Renault Megane kabriolet
Renault Megane – przykład kabrioletów dostępnych we flocie rent-a-car na Malcie

Poniżej przedstawiamy listę największych wypożyczalni samochodów działających na Malcie. Większość z nich oferuje swoje usługi na lotnisku w Luqa. Samochód na Malcie wynająć można również w popularnych ośrodkach turystycznych, w tym Valletta, Sliema, St. Julians, Melieha lub Bugibba.

Active Car Rental
Lokalna wypożyczalnia samochodów działa na Malcie od 1968, oferując nowoczesną i zróżnicowaną flotę nowych, lub prawie nowych, samochodów, od najmniejszych aut w klasie mini, poprzez popularne auta ekonomiczne i kompakty, aż po vany dla 7, 8 lub 9 osób. O ofercie Active Car Rental znajdują się również kabriolety.

Aquarius Rent A Car
Kolejna maltańska wypożyczalnia , z powodzeniem konkuruje z międzynarodowymi markami rent-a-car proponując szczególnie atrakcyjne ceny w najbardziej poszukiwanych klasach ekonomicznej i kompaktowej.

Z usług Aquarius Rent A Car skorzystać można na Lotnisku Malta oraz w dużych hotelach na Malcie i Gozo, pod które wypożyczalnia podstawia auta.

Avis
Punkty wynajmu tej powszechnie znanej wypożyczalni znaleźć można bezpośrednio w terminal Lotniska Malta oraz na terenie wielu miejscowości na wyspie.

Drifter Car Hire Malta
Wypożyczalnia Drifter oferująca wynajem aut na Malcie i Gozo od ponad 30 lat, bardzo często wybierana jest poprzez turystów odwiedzających archipelag. Punkty wynajmu rozlokowane są we wszystkich kluczowych dla turystyki lokalizacjach, w tym na lotnisku, w porcie Valletta, w zatoce Cirrewa I w Mellieha. Wypożyczalnia dostarcza również samochodu do hoteli na Malcie i Gozo.

Europcar
Biura Europcar na Malcie usytuowane są na lotnisku oraz w Tal-Balal Naxxar, na zachód od Sliema.

Goldcar
Hiszpańska wypożyczalnia Goldcar stale rozszerza obszar swojej działalności za granicą. Na Malcie uruchomiła na razie jeden oddział, na lotnisku.

Green Motion
Na terenie Lotniska Malta działa również brytyjska wypożyczalnia Green Motion. O ile w samej Wielkiej Brytanii wypożyczalnia znana głownie z ekologicznego zacięcia i floty o niskiej emisji CO2 cieszy się dosyć dobrą opinią, jej maltański oddział zdaje się wzbudzać wiele kontrowersji , a jakość świadczonych usług często jest tematem niepochlebnych komentarzy w mediach społecznościowych i forach internetowych.

Hertz Malta
Usługi Hertz są dosyć szeroko rozpowszechnione na archipelagu Wysp Maltańskich. Wypożyczalnia posiada trzy punkty wynajmu na Malcie (lotnisku oraz w centrum Luqa i Sliemy) i trzy na wyspie Gozo.

Malta First Car Hire
Jedna z nowszych wypożyczalni samochodów na Malcie i Gozo, Malta First Car Hire posiada biuro główne w miejscowości Rabat, z którego obsługuje większość turystycznych  lokalizacji archipelagu. We flocie wypożyczalnia często znaleźć można najnowsze modele aut.

Ray Bezzina
Sieć punktów wynajmu maltańskiej wypożyczalni Ray Bezzina obejmuje oddziały na lotnisku, w St. Julians, Sliema, Bugibba, St. Paul’s Bay, Mellieha, Rabacie, Mgarr, Qawra, Cirkewwa oraz na wyspie Gozo.

Rhodium Car Rental
Stosunkow mało jeszcze znana marka rent-a-car jest częścia hiszpańskiej grupy Goldcar, wykorzystując jej sieć punktów wynajmu do świadczenia własnych usług. Na Malcie samochody Rhodium wynająć można na lotnisku.

Sixt Malta
Oprócz oddziału na lotnisku, Sixt Rent A Car na Malcie posiada punkt wynajmu w Bugibba, St. Julians oraz na Gozo.

Thrifty
Z usług Thrifty na Malcie skorzystać można na lotnisku (biuro bezpośrednio w terminalu) oraz w centrach Qormi i St. Julians.

Rent-a-car Malta - rezerwuj przez internetWypożyczalnie samochodów Malta
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Malta
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, January 11 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz