Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Modlin

Mazowiecki port lotniczy Warszawa-Modlin cieszy się niesłabnącą popularnościa wśród pasażerów linii lotniczych, pomimo znacznej odległości dzielącej go od centrum Warszawy.

Tani wynajem samochodów Modlin, Lotnisko - porównaj oferty

Tym z podróżnych, którzy nie chcą zdawać się na komunikację miejską, ani taksówki aby dotrzeć do stolicy, lotnisko oferuje szeroki wybór wypożyczalni samochodów operujących bezpośrednio na terenie terminalu.

Opel Mokka

Opel Mokka, jeden z mniejszych (i tańszych) SUVów do wynajecia w Modlinie. © Foto: Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl

Ponadto, wiele wypożyczalni nieposiadających biur na lotnisku podstawia tu samochody, lub spotyka się z klientami w hali przylotów, aby towarzyszyć im do miejsca odbioru auta. Poniżej, przedstawiamy listę wypożyczalni samochodowych obsługujących Lotnisko Modlin:

Addcar
Wywodząca się z Łotwy wypożyczalnia Addcar zajmuje coraz silniejszą pozycję na rynku europejskim, działając na zasadzie franczyzy. Obecna jest na wszystkich większych lotniskach międzynarodowych; nie mogło więc zabraknąć jej także w Modlinie. Nie posiada biura bezpośrednio w terminalu; przedstawiciel wypożyczalni oczekuje na klienta w hali przylotów.

Autocash
W podobny sposób Lotnisko Modlin obsługuje także wypożyczalnia Autocash.

Avis Rent A Car Modlin
Na lotnisku Warszawa-Modlin nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sektora rent-a-car. Wypożyczalnia Avis posiada własne stanowisko, w strefie ogólnodostępnej hali przylotów. Avis oferuje pojazdy we wszystkich klasach wynajmu i w szerokim zakresie cenowym. Punkt wynajmu Avis na Lotnisku Modlin czynny jest codziennie, w godzinach 6:00-23:00.

AWOS Rent A Car
Wypożyczalnia samochodów AWOS jest polską marka, obecną na rynku od 2003 roku. We flocie AWOS znajdują się zarówno najpopularniejsze typy aut do wynajęcia, czyli małe samochody miejskie, poazdy klasy ekonomicznej i kompakt, jak również auta sportowe, SUV-y oraz 9-osobowe busy. Biuro AWOS na Lotnisku Modlin czynne jest w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do piątku oraz pomiedzy 10:00 i 16:00 w soboty i niedziele.

Budget
Marka low-cost międzynarodowej korporacji Avis Budget Group, wypożyczalnia Budget oferuje często atrakcyjna alternatywę cenową dla klientów pragnacych skorzystać z usług wypożyczalni, której renoma poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Biuro Budget na lotnisku w Modlinie otwarte jest w godzinach 8:00-23:30, od poniedziałku do niedzieli.

Enterprise Rent A Car
Punkt wynajmu amerykańskiej wypożyczalni Enterprise Rent A Car na lotnisku w Modlinie czynny jest codziennie, pomiędzy 07:00 a 22:00. Istnieje możliwość odbioru i zwrotu pojazdu poza godzinami otwarcia. Chęć odbioru poza godzinami pracy wymaga zgłoszenia z 24-godzinnym wyprzedzeniem i podlega dodatkowej opłacie (szczegółowe informacje bezpośrednio w wypożyczalni), zwrot zaś odbywa się bezobsługowo, poprzez zostawinie kluczyka w specjalnie do tego celu przeznaczonej skrzynce.

Największa grupa segmentu rent a car w Stanach Zjednoczonych, Enterprise Rent A Car, oprócz działalności pod własną marką, oferuje również usługi na lotnisku w Modlinie poprzez należące do niej marki National Car Rental i Alamo.

Europcar
Wypożyczalnia Europcar nie posiada przedstawicielstwa na lotnisku w Modlinie, co nie oznacza, że nie można tu skorzystać z jej usług. Zorganizowany został tu tak zwany meeting point, w którym pracownik wypożyczalni oczekuje na klienta, aby przekazać mu podstawiony na lotnisko samochód. Wynajem samochodu w Europcar na Lotnisku Modlin wymaga dokonania uprzednio rezerwacji online. Obriór pojazdu możliwy jest w godzinach 6:00-23:00.

VW Polo

VW Polo, jeden z najpopularniejszych modeli w klasie ekonomicznej.

Express Rent A Car Modlin
Zaliczająca się do czołowych polskich wypożyczalni samochodów firma Express Rent A Car posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć przedstawicielstw, obejmujacą wszystkie kluczowe dla tansportu lokalizacje w kraju, w tym lotniska i dworce kolejowe. Wypożyczalnia Express Rent A Car oferuje korzystne ceny wynajmu w szerokiej gamie aut, od klasy ekonomicznej, aż po samochody dostawcze. Oddział Express Rent A Car w porcie lotniczym Warszawa-Modlin czynny jest 24 godziny na dobę.

Global Rent A Car
Kolejna wypożyczalnia franczyzowa, coraz prężniej rozwijająca się na rynku polskim. W Modlinie, oferuje odbiór auta bezpośrednio na terenie lotniska.

Green Motion
Będąca często bohaterem niepochlebnych opinii i skarg na opłaty dodatkowe za szkody nieuwzględnione w protokole zdawczo-odbiorczym wypożyczania Green Motion na Lotnisku Modlin oferuje autobus liniowy kursujący pomiędzy terminalem a położonym nieopodal niego biurem.

GT Cars
Wypożyczalnia, która siedzibę główną posiada w Katowicach, obecna jest na obydwu warszawskich lotniskach. W Modlinie podstawia auta.

Hertz
Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych korporacja Hertz, zarządza jedna z największych na świecie wypożyczalni samochodów. Punkt wynajmu wypożyczalni Hertz na lotnisku w Modlinie czynny w następujacych godzinach: poniedziałek - 7:30-19:30 i 21:30-23:30, wtorek, środa - 8:30-23:00, czwartek - 8:30-23:30, piątek-niedziela - 8:30-23:00. Istnieje możliwośc odbioru i zwrotu samochodu po godzinach pracy.

Interrent
Także w terminalu Lotniska Modlin skorzystac można z usług Interrent, marki należącej do grupy Europcar.

Panek Wypożyczalnia Samochodów Modlin
Znajdująca się w czołówce polskich wypożyczalni samochodów firma Panek oferuje na Lotnisku Modlin szeroki wybór aut, od najmniejszych samochodów miejskich, poprzez auta klasy średniej,  samochody terenowe,  samochody klasy premium, aż po samochody dostawcze. Biuro Panek Rent A Car na Lotnisku Modlin czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 i w soboty, w godzinach 9:00-13:00.

Rentis
Wypożyczalnia Rentis, pomimo, iż jest stosunkowo nową firmą na polskim rynku rent-a-car, pochwalić może się już pond pięćdziesięcioma oddziałami na terenie całej Polski. Nie zalicza się do nich jeszcze Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Na klientów, którzy dokonali uprzednio rezerwacji przez internet oczekuje na lotnisku przedstawiciel firmy, aby towarzyszyć im do miejsca odbioru auta.

Sixt Rent A Car
Wypożyczalnia samochodów Sixt Rent A Car posiada w ofercie na lotnisku w Modlinie samochody osobowe i kombi, kabriolety oraz samochody terenowe (4x4). Przedstawicielstwo wypożyczalni Sixt w Porcie Lotniczym Modlin czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00. Możliwość odbioru i zwrotu po godzinach pracy.

Surprice
Kolejna z franczyzowych wypożyczalni bardzo popularnych na Południu Europy. Nie posiada biura bezpośrednio w terminalu Lotniska Modlin. Na klientów oczekuje przedstawiciel firmy.Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Modlin
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Modlin
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, November 08 2021

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz