Wypożyczalnie samochodów Olsztyn, Lotnisko

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury – SZY jest najmłodszym polskim lotniskiem.

Wynajem aut Olsztyn, Lotnisko – najniższe ceny i rezerwacja online

Dawne Lotnisko Szymany zainaugurowało swoją działalność pod nowym logo i w nowym, nowoczesnym terminalu w 2016 roku. Pomimo nadal jeszcze ograniczonej liczby połączeń, obsługuje obecnie ponad 150 tysięcy pasażerów rocznie.

Dla wielu podróżnych przybywających do Olsztyna drogą powietrzną, wynajem samochodu na lotnisku jest często najwygodniejszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o transport podczas pobytu na Mazurach

Opel Corsa

Opel Corsa, popularny model w klasie ekonomicznej; dostępny między innymi we flocie Europcar na Lotnisku Olsztyn.

Rosnąca liczba pasażerów przyciąga oczywiście zainteresowanie ze strony wypożyczalni samochodów, które stale rozszerzają swoją ofertę na jedynym lotnisku Warmii i Mazur.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Olsztyn-Mazury
W chwili powstawania artykułu (lato 2020), na Lotnisku Olsztyn skorzystać można było z usług następujących wypożyczalni samochodów:

Avis
Sztandarowa marka światowego segmentu rent-a-car działa bezpośrednio na terenie terminalu lotniska. Oferuje pojazdy w szerokiej gamie klas wynajmu, od małych samochodów miejskich, po 9-osobowe minibusy. Dla klientów biznesowych przybywających na Mazury drogą lotniczą, Avis przygotowało w swojej ofercie również auta w klasie premium.

Carfree
Firma z ponad 10 letnim doświadczeniem oferuje swoje usługi w polskich portach lotniczych oraz większych miastach kraju. Oferuje zróżnicowaną flotę, od samochodów osobowych w najpopularniejszych klasach, po samochody dostawcze.

Europcar
Oddział wypożyczalni Europcar obsługującej Lotnisko Szymany mieści się na terenie Olsztyna (ul. Stalowa). Podstawia ona samochody na lotnisko; z klientami przedstawiciel wypożyczalni spotyka się przy Meeting Point w terminalu.

Hertz
Kolejna znana marka rent a car to druga, po Avis, wypożyczalnia posiadająca biuro bezpośrednio na lotnisku. W Olsztynie dysponuje flotą od małych samochodów miejskich, po pojazdy kombi.

Panek
W terminalu na klientów oczekuje również przedstawiciel wypożyczalni Panek. Odział Panek w centrum Olsztyna mieści się przy ul. Sienkiewicza 5A.

Wynajem SUVa na Mazurach; powyżej Renault Captur.

Thrifty
Kolejna międzynarodowa marka rent a car także posiada przedstawicielstwo w terminalu olsztyńskiego lotniska.

Loty do Olsztyna
Do najpopularniejszych połączeń na Lotnisku Olsztyn-Mazury należą trasy do Londynu wykonywana przez przewoźników low-cost Ryanair (Stansted) i Wizzair (Luton), jak również połączenie Wizzair do Dortmundu. Polskie Linie Lotnicze LOT oferują także połączenie na trasie Olsztyn – Kraków. Dostępne są również letnie czartery do bułgarskiego kurortu Burgas.

Czytaj również: Rent A Car Lotnisko Olsztyn-Mazury.Wypożyczalnie samochodów Olsztyn, Lotnisko
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Olsztyn, Lotnisko
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, January 19 2022

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz