Wypożyczalnie samochodów Olsztyn, Lotnisko

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury – SZY jest najmłodszym polskim lotniskiem.

Wynajem aut Olsztyn, Lotnisko – najniższe ceny i rezerwacja online

Dawne Lotnisko Szymany zainaugurowało swoją działalność pod nowy logo i w nowym, nowoczesnym terminalu w 2016 roku, obsługując podczas pierwszych 12 miesięcy swojego istnienia niemal 50 tyś. pasażerów, czyli więcej, niż niektóre z krajowych lotnisk z dłuższym stażem.

Nowy Seat Ibiza
Nowy Seat Ibiza dostępny we flocie Panek na Lotnisku Olsztyn. ©Foto: Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl

Rosnąca liczba pasażerów przyciąga oczywiście zainteresowanie ze strony wypożyczalni samochodów, które stale rozszerzają swoją ofertę na jedynym lotnisku Warmii i Mazur.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Olsztyn-Mazury
W chwili powstawania artykułu (koniec 2017 roku), na Lotnisku Olsztyn skorzystać można było z usług następujących wypożyczalni samochodów:

Avis
Sztandarowa marka światowego segmentu rent-a-car działa bezpośrednio na terenie terminalu lotniska. Oferuje pojazdy w szerokiej gamie klas wynajmu, od małych samochodów miejskich, po 9-osobowe minibusy. Dla klientów biznesowych przybywających na Mazury drogą lotniczą, Avis przygotowało w swojej ofercie również auta w klasie premium.

Europcar
Oddział wypożyczalni Europcar obsługującej Lotnisko Szymany mieści się na terenie Olsztyna (ul. Stalowa). Podstawia ona samochody na lotnisko; z klientami przedstawiciel wypożyczalni spotyka się przy Meeting Point w terminalu.

Hertz
Kolejna znana marka rent a car to druga, po Avis, wypożyczalnia, która 'zainstalowała' się bezpośrednio na lotnisku.

Panek
W terminalu na klientów oczekuje również przedstawiciel wypożyczalni Panek. Odział Panek w centrum Olsztyna mieści się przy ul. Sienkiewicza 5A.

Skoda Octavia Estate
Skoda Octavia Kombi z Panek – rezerwuj online aby uzyskać najprzystępniejsze ceny.

Loty do Olsztyna
Do najpopularniejszych połączeń na Lotnisku Olsztyn-Mazury należą trasy do Londynu wykonywana przez przewoźników low-cost Ryanair (Stansted) i Wizzair (Luton). Dzięki rozszerzeniu rozkładu lotów w roku 2017, do Olszyna polecieć można będzie również z  Burgas i Lwowa.

Czytaj również: Rent A Car Lotnisko Olsztyn-Mazury.Wypożyczalnie samochodów Olsztyn, Lotnisko
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Olsztyn, Lotnisko
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, November 20 2017

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz