Wypożyczalnie samochodów Palermo, Lotnisko – porównaj oferty rent a car Sycylia

Wynajmij samochód w atrakcyjnej cenie na Lotnisku Palermo – PMO korzystając z wyszukiwarki ofert Cartrawler.

Znajdź tani wynajem aut na Lotnisku Palermo i zarezerwuj online

Wynajem samochodu bezpośrednio na lotnisku to jeden z najwygodniejszych oraz najprzystępniejszych cenowo sposobów przemieszczania się na wyspie.

VW Polo to często jeden z  najtańszych samochodów do wynajęcia w klasie ekonomicznej na Sycylii.

Wszystkie lotniska międzynarodowe Sycylii posiadają rozbudowaną ofertę rent a car oraz są doskonale skomunikowane z najpopularniejszymi ośrodkami turystycznymi.

Lotnisko Palermo położone jest na północnym wybrzeżu Sycylii, w odległości około 35 km na zachód od stolicy wyspy.

Lotniska Sycyli mapa

Mapa usytuowania lotnisk Sycylii (Katania, Palermo, Trapani i Comiso).

Oficjalna nazwa lotniska ‘Międzynarodowy port lotniczy Falcone Borsellino’ nadana została  w uznaniu zasług dwóch sędziów, którzy poświęcili życie walce z sycylijską mafią. Lokalnie znane jest ono także jako ‘Lotnisko Punta Raisi’.

Wypożyczalnie samochodów Palermo, Lotnisko
Do wypożyczalni obsługujących Lotnisko Palermo, współpracujących z systemem rezerwacji Cartrawler zaliczają się zarówno znane, międzynarodowe marki rent a car, jak i wypożyczalnie lokalne, włoskie.

Bezpośrednio na terenie lotniska skorzystać można z usług, między innymi: Avis, Europcar, Hertz, Sixt, Goldcar, Maggiore, Sicily by Car, Locauto, Noleggiare, Leasys i Sicily Rent A Car.

Jeśli kótki transfer nieodpłatnym autobusem liniowym nie jest zbyt dużą niedogodnością, warto jest rozważyć wynajem w wypożyczalniach spoza lotniska, w tym na przykład: Autovia, Centauro, Ecovia, Green Motion, Joyrent, Optimorent i WOW Rent i Target Rent. Często to one właśnie, nie musząc ponosić wysokich opłat wynajmu powierzchni w prestiżowej lokalizacji, jaką jest międzynarodowe lotnisko, oferują najkorzystniejsze ceny.

W opisie każdej oferty wyświetlonej w wyszukiwarce Cartrawler ujęty jest sposób odbioru (na lotnisku lub przy wykorzystaniu autobusu liniowego).

Rent a ar Sycylia – wynajmij tanio na Lotnisku Palermo
Z racji na silną sezonowość ruchu lotniczego na Sycylii, najlepszą gwarancją przystępnej ceny wynajmu jest dokonanie rezerwacji wynajmu w miesiącach letnich z jak największym wyprzedzeniem.

Najtańsze samochody do wynajęcia na Lotnisku Palermo w lipcu, lub sierpniu, dostępne są w cenach od około 550 pln za tydzień, pod warunkiem, iż rezerwacja wykonana została kilka tygodni przed planowaną datą odbioru auta. Na tym poziomie cenowym do wyboru są nie tylko najmniejsze samochody miejskie, zazwyczaj Fiat 500, Toyota Aygo lub podobne, lecz często także pojazdy w klasie ekonomicznej, czyli nieco obszerniejsze (zarówno jeśli chodzi o kabinę, jak i bagażnik): VW Polo, Opel Corsa, Ford Fiesta, Lancia Ypsilon, lub podobne.

Rezerwując samochód w klasie kompaktowej liczyc należy się z wydatkiem co najmniej 650-700 za tydzień wynajmu pojazdu typu VW Golf, Ford Focus, Fiat 500L lub Opel Astra.

Fiat 500L

Fiat 500L, powiększona wersja malutkiego Fiat 500 to włoska propozycja w segmencie compact.

Oferta rent a car na Lotnisku Palermo jest bardzo różnorodna i zadowolić powinna oczekiwania najbardziej wymagających klientów; poza najpopularniejszymi, wspomnianymi już klasami, obsługujące je wypożyczalnie oferują także szeroki wybór modeli w segmentach wyższych, od klasy średniej, poprzez SUV-y, aż po samochody 7 i 9 osobowe oraz auta premium/luksusowe.

Opel Crossland

Opel Crossalnd X – tani SUV do wynajęcia na Sycylii; we flocie m. in. Centauro.

Loty do Palermo
Obsługujący ponad 6.6. mln pasażerów Port lotniczy Palermo w sezonie letnim obsługuje szeroki wybór połączeń do wielu destynacji europejskich, jak również do największych miast we Włoszech. Coraz więcej całoroczny połączeń do Palermo wprowadza przewoźnik low-cost Ryanair. Znalazły się wśród nich także połączenia bezpośrednie z Wrocławia i Krakowa.

Tak wygląda Palermo:

Znajdź wiele praktycznych informacji na temat stolicy Sycylii na portalu Visit Palermo.Wypożyczalnie samochodów Palermo, Lotnisko – porównaj oferty rent a car Sycylia
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Palermo, Lotnisko – porównaj oferty rent a car Sycylia
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, July 23 2021

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz