Wypożyczalnie samochodów Teneryfa Południowa, Lotnisko - wynajem aut Teneryfa Reina Sofia (TFS)

Wynajem samochodu to popularne oraz często oszczędne rozwiązanie na zwiedzanie Teneryfy, największej i najgęściej zaludnionej z Wysp Kanaryjskich.

Wypożyczalnie samochodów Teneryfa Południowa - porównaj oferty

Usługi rent-a-car dostępne są na obydwu lotniskach międzynarodowych Teneryfy oraz we wszystkich popularnych miejscowościach i ośrodkach turystycznych.

Poniżej prezentujemy listę wypożyczalni aut obecnych na lotnisku Teneryfa Południe (Port Lotniczy Reina Sofia Tenerife Sur - TFS).

VW Polo

VW Polo – popularny model w klasie ekonomicznej, we flocie wypożyczalni samochodów na Teneryfie. 

Auto Click
Hiszpańska wypożyczalnia Auto Click, pomimo iż na rynku rent-a-car znajduje się od niedawna, zajmuje dosyć silna pozycję w popularnych centrach turystycznych nie tylko w samej Hiszpanii, ale również w innych krajach Europy Południowej. Wypożyczalnia posiada zróżnicowana flotę, z nastawieniem na najpopularniejsze wśród turystów klasy ekonomiczną i kompaktową.

Auto Reisen Tenerife
Dysponująca ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku rent-a-car oraz punktami wynajmu na wszystkich liczących się lotniskach Wysp Kanaryjskich wypożyczania Auto Reisen jest jedną z częściej wybieranych na Teneryfie. Na Lotnisku Reina Sofia biuro Auto Reisen usytuowane jest bezpośrednio w hali przylotów. Godziny otwarcia: pon-nie, 07:00-02:00.

Avis Rent A Car Teneryfa Południowa
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek segment, Avis, obecna jest na obydwu lotniskach Teneryfy, oferując szeroki wybór pojazdów, od najmniejszych samochodów miejskich, poprzez popularne klasy economy i compact, aż po minivany i minibusy. SUVy oraz kabriolety są również powszechnie dostępne we flocie Avis na Teneryfie. Biuro wypożyczalni mieści się w terminalu i czynne jest przez cały tydzień, w godzinach 07:00-23:00 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie poza szczytem sezonu turystycznego).

Budget wynajem samochodów Teneryfa
Wypożyczalnia Budget stanowi często nieco tańszą alternatywę dla oferty Avis. Obie firmy tworzą grupę Avis-Budget, dzieląc w wielu przypadkach biura i godziny otwarcia. Dzieje się tak w przypadku lotniska Tenerife Sur.

Cicar Canary Islands
Firma Cicar jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych wypożyczalni na Wyspach Kanaryjskich, z powodzeniem konkurując z najpopularniejszymi markami rent-a-car. Cicar posiada flotę ponad 8000 pojazdów na wszystkich wyspach archipelagu. Biuro na Lotnisku Reina Sofia otwarte jest przez 7 dni w tygodniu od 08:00 do 23:00.

Europcar
Punkt wynajmu Europcar Tenerfa Południowa znajduje się  bezpośrednio na terenie hali przylotów. Godziny otwarcia: 07:00-00:00, od poniedziałku do niedzieli. Odbiór i zwrot samochodów poza zwykłymi godzinami otwarcia możliwy za dodatkową opłatą.

FLIZZR
Nisko-kosztowa spółka wypożyczalni Sixt, FLIZZR, oferuje konkurencyjne ceny, spodziewać się należy jednak raczej wysokich opłat za różnego rodzaju usługi dodatkowe, jak również wysokiego depozytu/wkładu własnego. Biuro Flizzr na Lotnisku Teneryfa Południow czynne jest w godzinach 00:00 – 01:00.

Goldcar / Rhodium
Oferty hiszpańskiej wypożyczalni Goldcar zaliczają się często do najtańszych na Teneryfie. Przed dokonaniem rezerwacji warto jest jednak zapoznać się dokładnie z warunkami wynajmu, zwłaszcza w aspektach, które mogą wpłynąć znacznie na jego koszt. Pozornie najkorzystniejsze oferty z Goldcar, wiążą się często z wysokim wkładem własnym, dodatkowymi opłatami dla młodych kierowców i niezbyt przejrzystymi zasadami rozliczania zużycia paliwa. Biuro Goldcar na Lotnisku Teneryfa Południowa działa w godzinach 07:00-23:00, przez cały tydzień. Spółką siostrzaną Goldcar jest rozpoznawalna dzięki filetowemu logo wypożyczalnia Rhodium.

Hertz 
Podobnie jak w przypadku innych wiodących wypożyczalni, oferta Hertz na Teneryfie jest niewątpliwie zróżnicowana jeśli chodzi o wybór aut, nie zawsze jednak mogąc konkurować cenowo z mniej znanymi wypożyczalniami. Często warto jest jednak sprawdzić oferty Hertz jeśli chodzi o wynajem kabrioletów i minivanów na Teneryfie. Biuro Hertz na Lotnisku Teneryfa Południowa czynne jest przez 7 dni w tygodniu, pomiędzy 07:00 a 23:00.

Teneryfa znana jest ze swoich tras widokowy. Droga do miejscowości Masca to, jedna z najpopularniejszych:

Interrent
Marka low-cost sieci Europcar, wypożyczalnia Interrent oferuje często najtańsze samochody do wynajęcia na lotnisku Teneryfa. Zakup paliwa z refundacją, niezbyt korzystny dla klienta jest jednak powszechnie stosowaną przez tą wypożyczalnię praktyką. Jak to się często zdarza w przypadku ofert o bardzo zachęcających cenach, w warunkach wynajmu kryć się może wiele kruczków; warto jest zapoznać się z nimi dokładnie przez zarezerwowaniem. Wypożyczalnia Interrent Teneryfa Południowa otwarta jest we wszystkie dni tygodnia w godzinach:  07:00 to 00:00. Dla klientów zwracających auto poza godzinami pracy udostępnione są specjalne skrzynki na kluczyki.

OFFER Car Hire
Względnie nowa wypożyczalnia na rynku rent a car na Wyspach Kanaryjskich, posiada 30 oddziałów na terenie archipelagu. Jej biuro główne mieści się w centrum handlowym Bahía Felíz w Palma de Mallorca. Oddział w pobliżu Lotniska Reina Sofia czynny jest w godzinach 08.00-22.00.

Orlando Rent A Car Teneryfa
Miejscowa wypożyczalnia Orlando Rent A Car oferuje swoje usługi na wszystkich wyspach archipelagu. Lotnisko Reina Sofia obsługuje z biura położonego poza terenem lotniska, w odległości około 5 km od terminala (dojazd autobusem shuttle), pod adresem: Poligono Industrial de las Andorinas, in San Miguel de Abono, 35620. Godziny otwarcia: 08:00 - 22:00.

Sixt Rent A Car
W tej samej okolicy znalazła sobie siedzibę również wypożyczalnia Sixt, która na Teneryfie nawiązała ścisłą współpracę z Orlando Rent A Car. Obydwa oddziały obsługiwane są przez jeden autobus shuttle. Biuro Sixt Teneryfa Południowa działa codziennie, w takich samych godzinach jak oddział Orlando.

Thrifty
Oddział wypożyczalni Thrifty na Lotnisku Reina Sofia mieści sie pod adresem  Granadilla de Abona, w bezpośrednim sąsiedztwie terminal. Godziny otwarcia: 07:00 - 23:00.

Top Car
Hiszpańska wypożyczalnia Top Car działa na terenie archipelagu Wysp Kanaryjskich; zarówno na lotniskach, jak i w centrach miejskich. Biuro na Lotnisku Reina Sofia otwarte jest codziennie, w godzinach:07:00 – 23:00.

Artykuł pokrewny: Zwiedzanie Teneryfy – wynajętym samochodem, taksówka, czy środkami transportu publicznego?Wypożyczalnie samochodów Teneryfa Południowa, Lotnisko - wynajem aut Teneryfa Reina Sofia (TFS)
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Teneryfa Południowa, Lotnisko - wynajem aut Teneryfa Reina Sofia (TFS)
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, February 12 2020

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz