Wypożyczalnie samochodów Wrocław, Lotnisko

Międzynarodowy Port Lotniczy we Wrocławiu, piąte pod względem liczby obsługiwanych pasażerów lotnisko w Polsce oferuje coraz szerszą siatkę lotów, obejmującą połączenia regularnych i niskokosztowych przewoźników, jak również sezonowe czartery.

wypożyczalnie samochodów Wrocław Lotnisko
Wynajem aut Wrocław - Seat Ibiza to popularna alternatywa w klasie ekonomicznej.

Wrocławskie lotnisko połączone jest również z głównym polskim portem lotniczym, Warszawa-Chopin.

Porównaj oferty rent-a-car Wrocław, Lotnisko

Usługi rent-a-car na Lotnisku Starachowice (tą topograficzną nazwą jest ono często określane przez samych wrocławiaków) oferowane są przez szereg wypożyczalni, zarówno międzynarodowych, jak i krajowych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie największych wypożyczalni samochodów na Lotnisku Wroclaw.

Alamo
Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych wypożyczania Alamo posiada przedstawicielstwo bezpośrednio na terenie Lotniska Starachowice. Biuro mieści się w hali przylotów, parkingi zaś tuż na wprost terminala.

Autocash
Oddział wypożyczalni Autocash we Wrocławiu mieści się przy ul. Powstańców Śląskich. Podstawia jednak ona samochody na lotnisko

Avis
Na Lotnisku Wrocław, podobnie jak w żadnym innym międzynarodowym porcie lotniczym, nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek segmentu rent-a-car, Avis. Biuro mieści się w hali przylotów i dzielone jest z Budget Rent A Car, z którą to wypożyczalnia tworzy on a Avis Budget Group.

Car Net
Posiadająca flotę ponad 1700 samochodów osobowych oraz sieć punktów odbioru w 31 polskich miastach, wypożyczalnia Car Net zajmuje coraz silniejszą pozycję na polskim rynku rent a car. Na Lotnisku Wrocław Car Net oferuje wynajem aut bezpośrednio w terminalu.

Enterprise Rent A Car
Dynamicznie rozwijająca się w ostatnich latach poprzez sieć franczyz, amerykańska wypożyczalnia Enterprise obecna jest na Lotnisku we Wrocławiu. Jej stanowisko znaleźć można w hali przylotów.

Express Rent A Car
Oprócz dwóch oddziałów na terenie Wrocławia, znana polska wypożyczalnia Express Rent A Car dysponuje punktem w terminalu Lotniska Starachowice. Czytaj równeż: Express Rent a Car Lotnisko Warszawa - opinia użytkownika.

Europcar
Kolejny gracz pierwszej ligi rent-a-car, wywodząca się z Francji wypożyczalnia Europcar działa na wszystkich polskich lotniskach międzynarodowych, w tym również na Lotnisku Wrocław-Starachowice.

Global
Miejsce e terminalu Lotniska Wrocław znalazło się też dla kolejna franczyzowej,  szybko rozwijającej się wypożyczalni Global

GT-Cars
Wywodząca sie z Katowic wypożyczalnia GT Cars podstawia samochody na Lotnisko Starachowice oraz na wskazany adres w centrum Wrocławia.

Interrent
Marka low-cost wypożyczalni Europcar, dzieli często lokalizacje spółki-matki. Podobnie dzieje się również w przypadku Lotniska Wrocław.

Kaizen Rent
Polska marka rent-a-car, obecna we wszystkich większych portach lotniczych. Lotnisko Wrocław obsługuje z biur oddalonych od terminalu o około 7 km, odbierając swoich klientów z lotniska.

Panek
Powstała w 2000 roku polska wypożyczalnia Panek jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych w kraju. Obsługuje wszystkie polskie lotniska międzynarodowe. W Starachowicach jej przedstawicielstwo mieści się na terenie terminala.

Sixt
Na Lotnisku Wrocław skorzystać można również z usług Sixt Rent A Car.

YourRent
Stosunkowo nowa wypożyczalnia polska; nie posiada biura bezpośrednio na Lotnisku Wrocław, oddelegowuje za to swoich przedstawicieli, aby oczekiwali na klientów w hali przylotów.Wypożyczalnie samochodów Wrocław, Lotnisko
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Wrocław, Lotnisko
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Sunday, May 15 2022

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz