Paryż Charles de Gaulle – wynajem samochodów Paryż, Lotnisko

Paryż Charles de Gaulle – wynajem samochodów Paryż, Lotnisko

Port lotniczy Paris Charles de Gaulle Airport, znany również pod topograficzną nazwą , Paris-Roissy, lub po prostu Paryż-CDG jest głównym lotniskiem Francji i drugim, pod względem liczby obsługiwanych pasażerów, lotniskiem Europy.

Loty bezpośrednie z Polski do Paryża CDG oferowane są przez linie lotnicze LOT i Air France,z Warszawy Chopin. W sezonie letnim, Air France oferuje połączenia do Paryża również z Lotniska Balice w Krakowie.

Wynajem samochodów Paryż CDG – porównaj oferty w terminalu CDG1 i CDG2
Usługi rent-a-car na Lotnisku CDG cieszą się dużą popularnością zarówno wśród pasażerów podróżujących do stolicy Francji, jak i tych kontynuujących swoją podróż w innych kierunkach. Lotnisko mieści się w odległości około 40 od centrum Paryża, oraz w pobliżu trasy Autorute 1, wiodącej do Lille.

Pośród wypożyczalni samochodów obsługujących Lotnisko CDG znajdują się między innymi: Avis Rent a Car, Hertz, Europcar, Sixt, Budget, Alamo, Enterprise Rent a Car (National/Citer) i Advantage Rent a Car. Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Francja, widoczna poniżej, pozwoli Ci porównać oferty z wielu wypożyczalni na raz oraz dokonać rezerwacji online. Zdefiniuj bardziej precyzyjnie miejsce odbioru, aby zawęzić wyniki wyszukiwania do ofert rent-a-car w Terminalu CDG1, lub CDG2.