Jak wynająć samochód przez internet - wyszukiwarka ofert Cartrawler Polska i rezerwacje online

Rosnąca popularność rezerwacji i wynajmu samochodów przez internet dowodzi, że klienci coraz częściej zdają sobie sprawę z korzyści, jakie przynosi zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych do zakupu dóbr i usług.

Do najbardziej oczywistych zalet wynajmu samochodów poprzez internetowe wyszukiwarki ofert, takich jak Cartrawler dostępny na www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl, zaliczyć można:

 • Kompleksowe i błyskawiczne wyszukiwanie - w zaledwie ułamku sekundy analizowana jest oferta dużej ilości wypożyczalni w preferowanym przez nas miejscu odbioru.
 • Konkurencyjna cena – wyszukiwarka prezentuje ceny wynajmu stosowane przez różne firmy rent a car, umożliwiając klientowi porównanie ofert i wybranie najkorzystniejszej. Umowy, jakie Cartrawler zawiera z partnerskimi wypożyczalniami samochodów pozwalają mu często na uzyskanie cen znacznie niższych, niż te oferowane klientom bezpośrednio przez wypożyczalnie. Ceny wynajmu samochodów dostępne w wyszukiwarce Cartrawler są szczególnie konkurencyjne w przypadku rezerwacji dokonywanych z dużym wyprzedzeniem.
 • Wygoda – wyszukiwarka Cartrawler pozwala na sprawdzenie cen wynajmu samochodów z każdego miejsca wyposażonego w komputer i dostęp do internetu: z pracy, lub domu, bez potrzeby udawania się gdziekolwiek, tracenia czasu w kolejkach, czy wykonywania kosztownych rozmów telefonicznych. Z Cartrawler możemy szukac ofert o każdej porze dnia i nocy, nie ograniczając się do godzin otwarcia wypożyczalni. Wyszukiwanie jest błyskawiczne i możemy powtarzać je, bez ograniczeń, aż do uzyskania satysfakcjonujących wyników. Cartrawler oferuje również możliwość zarezerwowania wybranego auta online.
 • Pełne zaufanie – system rezerwacji samochodów do wynajęcia, Cartrawler, jest w pełni bezpieczny. Rezerwacje dokonane przez internet są wiążące, a płatność kartą kredytową odbywa się z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa przy transakcjach online. 

Etap 1 Zapytanie - znajdź samochód do wynajęcia
Wyszukiwarka ofert samochodów do wynajęcia dostępna na stronie www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl jest bardzo prosta w obsłudze. Aby uzyskać kompleksowa informacje na temat cen samochodów aut do wynajęcia w interesującym nas miejscu wystarczy wprowadzić wymagane dane we wszystkie, przejrzyście oznaczonych polach wyszukiwarki.

 • Miejsce odbioru – zacznij wpisywać nazwę miejsca w którym wynająć chcesz samochód. Wybierz jedno z listy  miejsc zasugerowanych przez wyszukiwarkę. W przypadku dużych miast, które posiadają jedno, lub więcej lotnisk, istnieje, niemal zawsze, możliwość odbioru samochodu na lotnisku, lub w centrum miasta.
 • Miejsce zwrotu – to pole wypełnić należy tylko w przypadku, gdy zachodzi potrzeba zwrócenia auta w innym miejscu. Jeśli nie zaznaczymy opcji „Inne miejsce zwrotu” wyszukiwarka założy automatycznie, że chodzi o odbiór i zwrot w tym samym miejscu.
 • Daty wynajmu - pola daty wynajmu i zwrotu wypełnić można samemu, wpisując datę, lub korzystając z praktycznego kalendarza, w którym zaznaczmy stosowną datę. Zaznacz przybliżoną godzinę odbioru i zwrotu - pomaga to wypożyczalniom w efektywniejszym zarządzaniu flota. W przypadku odbioru auta na lotnisku, dokładna pora odbioru oraz wskazanie numeru lotu (w dalszej części procesu rezerwacji) pozwala pracownikom wypożyczalni na monitorowanie ewentualnych opóźnień lotów i przetrzymanie zarezerwowane samochodu, do czasu przylotu spóźnionego samolotu.
 • Kraj zamieszkania – wskaż kraj stałego zamieszkania. To ważna informacja; warunki umowy wynajmu mogą się zmieniać w zależności od kraju zamieszkania.

Etap 2 - Rezerwacja
Na podstawie wprowadzonych danych, wyszukiwarka zaprezentuje ofertę samochodów do wynajęcia dostępną w danym momencie w wybranym miejscu.

Każda przedstawiona oferta zawiera następujące, ważne informacje:

 • Charakterystykę samochodu – najważniejsze, z punktu widzenia użytkownika, cechy oferowanego samochodu. Należy pamiętać, że model przedstawiony w ofercie to tylko przykład pojazdu dostępnego w danej klasie. Podczas odbioru auta w zależności od stanu floty w danym momencie, wypożyczalnia wydać może nam inny, podobny model.
 • Cena – wyszukiwarka prezentuje zestawienie cen wynajmu aut z wielu wypożyczalni w wybranym miejscu. Cena wyświetlona przy każdej ofercie to całkowity koszt wynajmu. Cena ta jest aktualna w chwili wyszukiwania i może ulec zmianie z dnia na dzień, a nawet w ciągu tego samego dnia - nie warto więc odwlekać zbytnio rezerwacji.
 • Warunki wynajmu – ta rubryka zasługuje na szczególna uwagę; tu właśnie znajduje się odpowiedź na większość pytań i wątpliwości kierowanych do www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl przez klientów.

Oprócz wyszczególnienia, co dokładnie obejmuje cena wynajmu, znaleźć tu można informację na temat: wymaganego wieku kierowcy i prawa jazdy, zakresu, pomocy w razie awarii, zużycia paliwa i przekraczania granicy.

Klikając na link "Warunki wynajmu" dowiedzieć się również można, jakiego rodzaju kart  płatniczych użyć można do, aby zapłacić za rezerwację i wynajem. Visa i MasterCard to najpowszechniejsze systemy płatnicze, ale w wielu przypadkach rezerwując samochód przez internet będziemy mogli użyć również kart American Express i Diners Club.

W "Warunkach wynajmu" opisane są również zasady anulowania rezerwacji.

Po wybraniu oferty samochodu do wynajęcia najbardziej odpowiadającej naszym oczekiwaniom przystąpić można do procesu rezerwacji, klikając na przycisk "WYBIERZ".

Etap 3 - Potwierdzenie rezerwacji
Na tym etapie klient potwierdza swój wybór oferty samochodu do wynajęcia i dokonuje opłaty niezbędnej do zagwarantowania rezerwacji. Koszt wynajmu rozbity zostaje na kwotę "Zapłać teraz" i "Koszt wynajmu do zapłaty w momencie przybycia".

W tej samej fazie procesu rezerwacji istnieje także możliwość zamówienia wyposażenia dodatkowego (fotelik dziecięcy, system nawigacji GPS, etc) płatnego przy odbiorze auta.

Pola poniżej służą do wprowadzenia danych osobowych osoby zawierającej umowę najmu/głównego kierowcy.

Proszę upewnić się, że wszystkie dane wprowadzone zostały prawidłowo, zwłaszcza adres email, na który przesłane zostanie potwierdzenie rezerwacji

Na tej samej stronie figuruje również pole, w którym wpisać należy numer lotu (w przypadku odbioru samochodu na lotnisku). Jeśli nie dysponujemy jeszcze numerem lotu można wpisać w polu tym cztery dowolne cyfry i wybrać dowolną linie lotniczą z dostarczonej listy.

Wypełniając stosowne pola w części "Szczegóły płatności", poniżej, przystępujemy do płatności niezbędnej do dopełnienia rezerwacji. Proszę zauważyć, że ta część płatności dokonana może być przy pomocy karty płatniczej należącej do osoby podpisującej kontrakt najmu, lub przy użyciu karty innej osoby. Jednakże, aby móc odebrać zarezerwowany samochód, zawsze okazać trzeba będzie pracownikowi wypożyczalni kartę kredytową wystawioną na podpisującego umowę/głównego kierowcę.

Po zapoznaniu się z warunkami wynajmu i regulaminem systemu rezerwacji, można potwierdzić rezerwację.

W krótkim czasie system rezerwacji Cartrawler prześle na dostarczony adres email potwierdzenie rezerwacji/voucher, który należy wydrukować i przedstawić pracownikowi wypożyczalni w momencie odbioru auta.

Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl - nie tylko wyszukiwarka ofert
Strona internetowa www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl, poza udostępnieniem wyszukiwarki ofert samochodów do wynajęcia, może okazać się bardzo przydatna na wiele innych sposobów podczas planowania podróży.

Nasza strona zawiera wiele przydatnych i sprawdzonych informacji na temat licznych destynacji turystycznych, porady dotyczące jazdy samochodem w różnych krajach, opis popularnych modeli samochodów do wynajęcia oraz ogólne uwagi na temat wynajmu samochodów w kraju i na świecie.

Wyszukiwarka ofert i system rezerwacji dostępny na naszej stronie stworzone zostały z myślą o wygodzie klienta; zarówno wyszukiwanie, jak i rezerwacja przeprowadzone są w całości przez klienta, online. Nie mniej jednak, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do funkcjonowania wyszukiwarki, chętnie posłużymy Państwu pomocą. Wszelkie zapytania, czy komentarze przesłać można redakcji www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl przy użycia formularza kontaktowego na stronie. Odpowiemy droga e-mailową w przeciągu 2 dni roboczych.

Porównaj ceny wynajmu aut w Polsce i na świecie z wyszukiwarką CartrawlerJak wynająć samochód przez internet - wyszukiwarka ofert Cartrawler Polska i rezerwacje online
Artykuły: Jak wynająć samochód przez internet - wyszukiwarka ofert Cartrawler Polska i rezerwacje online
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, January 28 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz