Wynajem samochodów - często zadawane pytania

Jakie są ukryte koszty wynajmu samochodu rezerwacji przez Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Żadne, wręcz przeciwnie. Korzystając z wyszukiwarki samochodów do wynajęcia Cartrawler dostępnej na stronie www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl często masz okazję uzyskać ceny niższe, niż te oferowane bezpośrednio przez wypożyczalnie aut. 

Jakie są ukryte koszty wynajmu, nie zawarte w cenie prezentowanej przez Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
W odróżnieniu od innych stron internetowych oferujących wynajem aut lub inne usługi turystyczne, przyjęliśmy przyjazne klientowi podejście i żadne dodatkowe opłaty nie są doliczane przez nas, ani przez wypożyczalnię samochodu, przy odbiorze pojazdu.

Z kim współpracuje Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl współpracuje z wieloma firmami działającymi na rynku usług rent-a-car. Naszym głównym partnerem jest Cartrawler, oferujący przyjazny użytkownikowi internetowy system wyszukiwania i rezerwacji samochodów do wynajęcia. Cartrawler zapewnia konkurencyjne ceny i wynajem aut na całym świecie. Umowa wynajmu auta zawierana jest w porozumieniu z Cartrawler.

Z jakiej wypożyczalni pochodzą samochody rezerwowane przez Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Wyszukiwarka ofert samochodów do wynajęcia dostępna na stronie Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl sprawdza dostępność i ceny aut w wielu renomowanych wypożyczalniach na całym świecie. Potwierdzenie rezerwacji wysyłane klientowi po dokonaniu rezerwacji i płatności online zawiera szczegółową informację na temat wypożyczalni, która dostarcza Państwa auto. Wyszukiwarka współpracuje z firmami takimi jak Avis, Europcar, Hertz, National, Budget, jak również z mniejszymi wypożyczalniami zapewniającym usługi rent-a-car w danej miejscowości.

Kto prowadzi stronę Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Portal Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl został stworzony i prowadzony jest przez firmę Daneportal. Lda. Nasi redaktorzy zamieszkujący w Wielkiej Brytanii, Portugalii i Polsce posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług wynajmu samochodów oraz gruntowną znajomość przemysłu motoryzacyjnego, z prawdziwą przyjemnością dzieląc się swoją wiedzą z czytelnikami.

Skąd pochodzą zyski www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl skoro żadne dodatkowe opłaty nie są doliczane do ceny wyświetlanej przez wyszukiwarkę ofert?
Naszym głównym źródłem dochodu jest działalność reklamowa związana z wynajmem samochodów. Ponadto, otrzymujemy od naszych partnerów niewielką prowizję, za każda rezerwację poprzez www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl. Dlatego właśnie możesz być pewien, że żadne opłaty dodatkowe nie zostaną doliczone do ceny końcowej wynajmu. Dzięki nam będziesz miał szansę znaleźć najbardziej konkurencyjne oferty wynajmu samochodów przez internet.


Wynajem samochodów - często zadawane pytania
Artykuły: Wynajem samochodów - często zadawane pytania
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, May 28 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz