Wynajem samochodów - często zadawane pytania

Jakie są ukryte koszty wynajmu samochodu rezerwacji przez Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Żadne, wręcz przeciwnie. Korzystając z wyszukiwarki samochodów do wynajęcia Cartrawler dostępnej na stronie www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl często masz okazję uzyskać ceny niższe, niż te oferowane bezpośrednio przez wypożyczalnie aut. 

Jakie są ukryte koszty wynajmu, nie zawarte w cenie prezentowanej przez Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
W odróżnieniu od innych stron internetowych oferujących wynajem aut lub inne usługi turystyczne, przyjęliśmy przyjazne klientowi podejście i żadne dodatkowe opłaty nie są doliczane przez nas, ani przez wypożyczalnię samochodu, przy odbiorze pojazdu.

Z kim współpracuje Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl współpracuje z wieloma firmami działającymi na rynku usług rent-a-car. Naszym głównym partnerem jest Cartrawler, oferujący przyjazny użytkownikowi internetowy system wyszukiwania i rezerwacji samochodów do wynajęcia. Cartrawler zapewnia konkurencyjne ceny i wynajem aut na całym świecie. Umowa wynajmu auta zawierana jest w porozumieniu z Cartrawler.

Z jakiej wypożyczalni pochodzą samochody rezerwowane przez Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Wyszukiwarka ofert samochodów do wynajęcia dostępna na stronie Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl sprawdza dostępność i ceny aut w wielu renomowanych wypożyczalniach na całym świecie. Potwierdzenie rezerwacji wysyłane klientowi po dokonaniu rezerwacji i płatności online zawiera szczegółową informację na temat wypożyczalni, która dostarcza Państwa auto. Wyszukiwarka współpracuje z firmami takimi jak Avis, Europcar, Hertz, National, Budget, jak również z mniejszymi wypożyczalniami zapewniającym usługi rent-a-car w danej miejscowości.

Kto prowadzi stronę Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl?
Portal Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl został stworzony i prowadzony jest przez firmę Daneportal. Lda. Nasi redaktorzy zamieszkujący w Wielkiej Brytanii, Portugalii i Polsce posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług wynajmu samochodów oraz gruntowną znajomość przemysłu motoryzacyjnego, z prawdziwą przyjemnością dzieląc się swoją wiedzą z czytelnikami.

Skąd pochodzą zyski www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl skoro żadne dodatkowe opłaty nie są doliczane do ceny wyświetlanej przez wyszukiwarkę ofert?
Naszym głównym źródłem dochodu jest działalność reklamowa związana z wynajmem samochodów. Ponadto, otrzymujemy od naszych partnerów niewielką prowizję, za każda rezerwację poprzez www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl. Dlatego właśnie możesz być pewien, że żadne opłaty dodatkowe nie zostaną doliczone do ceny końcowej wynajmu. Dzięki nam będziesz miał szansę znaleźć najbardziej konkurencyjne oferty wynajmu samochodów przez internet.Wynajem samochodów - często zadawane pytania
Artykuły: Wynajem samochodów - często zadawane pytania
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, May 28 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz