Porównaj oferty rent-a-car Turyn Lotnisko - tani wynajem samochodów we Włoszech

Porównaj oferty rent-a-car Turyn Lotnisko - tani wynajem samochodów we Włoszech

Turyn jest stolicą regionu Piedmont w północno-zachodnich Włoszech, ważnym ośrodkiem ekonomicznym i kulturalnym kraju, a w sezonie narciarskim, również popularnym przystankiem dla podróżnych zmierzających do kurortów zimowych włoskich Alp. Tury, po włosku Torino, obsługiwany jest przez lotnisko międzynarodowe, oferujące duży wybór połączeń europejskich, w tym także z Polski. Loty bezpośrednie do Turynu znalazły się w ofercie przewoźników low-cost Wizzair, z Warszawy oraz Ryanair z Krakowa i Wrocławia.

Lokalizacji w Caselle Torinese, około 15 km na północny-wschód od Turynu, lotnisko zawdzięcza nazwę 'Lotnisko Turyn Caselle'.

Lotnisko Turyn - tani wynajem samochodów online
System wyszukiwania ofert i rezerwacji online Cartrawler, dostępny poniżej, porównać ceny wynajmu samochodów we wszystkich większych wypożyczalniach działających na lotnisku w Turynie. Wprowadź daty wynajmu i zwrotu w stosownych polach poniżej i poznaj aktualne oferty rent-a-car z wypożyczalni takich jak: Alamo, Europcar, Dollar, Europcar, Enterprise Rent A Car, Sixt Car Rental, Hertz, AvisTorino, Autovia, Optimorent, Locauto, Ecovia, Leasys, Sicily by Car oraz Maggiore Autonoleggio. Aby uzyskać niskie ceny wynajmu samochodów w Turynie, rezerwuj z wyprzedzeniem.