Porównaj oferty rent-a-car na Lotnisku w Turynie - tani wynajem samochodów we Włoszech

Porównaj oferty rent-a-car na Lotnisku w Turynie - tani wynajem samochodów we Włoszech

Turyn jest stolicą regionu Piedmont w północno-zachodnich Włoszech, ważnym ośrodkiem ekonomicznym i kulturalnym kraju, a w sezonie narciarskim, również popularnym przystankiem dla podróżnych zmierzających do kurortów zimowych włoskich Alp. Tury, po włosku Torino, obsługiwany jest przez lotnisko międzynarodowe, oferujące duży wybór połączeń europejskich, w tym, od stycznia 2015, loty z Warszawy, dostępne w ofercie przewoźnika low-cost Wizzair.

Dzięki swojej lokalizacji w Caselle Torinese, około 15 km na północny-wschód od Turynu, lotnisko znane jest również pod nazwą Lotnisko Turyn Caselle.

Wypożyczalnie samochodów Turyn Lotnisko - porównaj ceny przez internet
System wyszukiwania ofert i rezerwacji online Cartrawler, dostępny poniżej, porównać ceny wynajmu samochodów we wszystkich większych wypożyczalniach działających na lotnisku w Turynie. Wprowadź daty wynajmu i zwrotu w stosownych polach poniżej i poznaj aktualne oferty rent-a-car z wypożyczalni takich jak: Alamo, Europcar, Dollar, Sixt Car Rental, Avis Torino oraz Maggiore Autonoleggio. Aby uzyskać niskie ceny wynajmu samochodów w Turynie, rezerwuj z wyprzedzeniem.