Porównaj oferty rent-a-car Bordeaux, Lotnisko – wynajem aut Francja

Porównaj oferty rent-a-car Bordeaux, Lotnisko – wynajem aut Francja

Równie godne zainteresowania, co czerwone wina produkowane w południowo-zachodniej Francji, na uwagę zasługuje stolica regionu Nowa Akwitania, miasto Bordeaux. Swojej eleganckiej architekturze i historycznej zabudowie zawdzięcza ono przydomek ‘Małego Paryża’. Liczące sobie około 240 tyś. mieszkańców miasto obsługiwane jest przez międzynarodowy port lotniczy. Znane pod oficjalna nazwą Lotnisko Bordeaux-Mérignac - BOD położone jest około 12 km na zachód od centrum miasta.

Bezpośrednie loty z Polski do Bordeaux znajdują się w ofercie przewoźnika low-cost Wizzair z lotniska Warszawa-Chopin, a od 2019 roku również Ryanair z Krakowa.

Wypożyczalnie samochodów Bordeaux, Lotnisko – znajdź najniższe ceny
Porównaj ceny wynajmu aut w Bordeaux przy pomocy wyszukiwarki ofert umieszczonej poniżej. Wyświetla ona oferty wiodących wypożyczalni: Avis, Budget, Hertz, Sixt, Europcar, Enterprise Rent A Car oraz wypożyczalniach low-cost Dollar, Interrent, Payless, Firefly, Flizzr, Goldcar i Rhodium. Zarezerwuj tani samochód do wynajęcia w Bordeaux w wyszukiwarce Cartrawler Francja.