Rent a car Bremen, Lotnisko - wynajem aut Cartrawler Niemcy

Rent a car Bremen, Lotnisko - wynajem aut Cartrawler Niemcy

Podróżuj low-cost w północno zachodnich Niemczech. Udostępniona poniżej wyszukiwarka ofert Cartrawler, pozwoli Ci znaleźć najlepsze ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Bremen (Brema).

Międzynarodowy port lotniczy Bremen – BRE położony jest około 3.5 km na południe od centrum miasta, w pobliżu autostrady A1, przecinającej północne landy Niemiec oraz w odległości około 120 km od Hamburga.

Lotnisko Bremen obsługiwane jest przez kilku przewoźników low-cost, w tym Ryanair, Eurowings, Wizzair i Germania. Loty bezpośrednie z Polski do Bremen znajdą się w ofercie Wizzair z Gdańska.

Wypożyczalnie samochodów Bremen, Lotnisko
Wynajem aut na Lotnisku Bremen możliwy jest w wielu powszechnie znanych wypożyczalniach, w tym Alamo, Avis, Budget, Enterprise Rent A Car, Europcar (i Keddy by Europcar), Hertz, Sixt i Thrifty. Z wyjątkiem tej ostatniej, wszystkie pozostałe wypożyczalnie posiadają biura bezpośrednio w terminalu, podczas gdy Thrifty zapewnia połączenie autobusem wahadłowym do najbliższego oddziału. Znajdź najkorzystniejsze oferty rent a car Bremen i zarezerwuj wynajem samochodu w pożądanej klasie – ekonomicznej, kompaktowej,  premium, etc. online.