Rent A Car Cascais – wynajem aut pod Lizboną

Rent A Car Cascais – wynajem aut pod Lizboną

Cascais to popularna nadmorska miejscowość turystyczna usytuowana około 35 km na zachód od stolicy Portugalii. Z Lizboną łączy ją podmiejska kolej, tzw. Linha de Cascais, z której najczęściej korzystają turyści. Przejazd pomiędzy stacją Cais do Sodre a stacją końcową linii, czyli właśnie Cascais zajmuje około 35 minut. Cascais stanowic może alternatywę urlopową dla Lizbony: posiada zaplecze hotelowe o zróżnicowanym standardzie, urokliwą starówkę, plaże oraz kilkumetrowej długości promenadę nadmorską, wzdłuż której mieszczą się liczne restauracje i kafejki.

Jeśli lubisz niezależnie spędzać czas podczas wakacji, skorzystaj z ofert taniego wynajmu samochodów w Cascais dostępnych przy rezerwacjach wykonanych z wyprzedzeniem. O ile do Lizbony najłatwiej jest dostać się z Cascais pociągiem, do innych okolicznych atrakcji, na przykład plaży Guincho i Ericeira, lub urokliwej miejscowości Sintra, najłatwiej jest dojechać własnym środkiem transportu.

Wypożyczalnie samochodów Cascais
Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, widoczna poniżej, pozwoli Ci porównać oferty z wiodących wypożyczalni samochodów działających na terenie Cascais, w tym: Avis, Budget, Hertz, Europcar i Keddy. 


Topics: