Rent a car Cypr - wynajem samochodów Pafos, Lotnisko

Rent a car Cypr - wynajem samochodów Pafos, Lotnisko

Znajdź tani wynajem samochodów na Lotnisku Pafos – PFO (Paphos Airport) przy pomocy wyszukiwarki ofert rent-a-car Cartrawler Cypr.

Dzięki współpracy z wieloma wypożyczalniami samochodów na Cyprze, lokalnymi i międzynarodowymi, Cartrawler pozwala na szybkie i kompleksowe porównanie ofert wielu usługodawców, zaś ceny przy rezerwacjach przez internet są często o wiele bardziej konkurencyjne w stosunku do wynajmu bezpośrednio w wypożyczalni.  

Pośród firm oferujących usługi rent-a-car na Lotnisku Pafos  znajdują się: Avis Cypr, Europcar, Budget, Enterprise, Alamo, Payless, Green Motion, Sixt, Hertz, Flizzr, Dollar, Auto Union, Sur-Price, Aida, Abbycar, Get Your Car, Drive Cyprus, Whizz czy Aercar.

Por lotniczy Pafos jest drugim, co do wielkości lotniskiem Cypru (po Lotnisku Larnaka). Mieści się na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy, oferując łatwy dojazd do znanych ośrodków wypoczynkowych Limassol i Coral Bay.

Loty z Polski do Pafos znajdują się w ofercie linii lotniczych Ryanair, z wylotami z Gdańska, Katowic, Krakowa, Wrocławia i Modlina, jak równiez w formie czarterów, miwdzy innymi, Enter Air.