Porównaj oferty rent a car na Lotnisku Campbell River (YBL) – wynajem aut Kanada

Porównaj oferty rent a car na Lotnisku Campbell River (YBL) – wynajem aut Kanada

Stosunkowo małych rozmiarów Lotnisko Campbell River w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska oferuje wynajem samochodów w niemal wszystkich dostępnych klasach.

Miasto Campbell River położone jest na wyspie Vancouver względnie niedaleko (jak na północnoamerykańskie realia) od Vancouver, jak również od Seattle w USA.

Artykuł pokrewny: Lotnisko Vancouver wynajem samochodów

Lotnisko Campbell River – YBL obsługuje połączenia do Vancouver, Seattle oraz mniej znanych miejscowości regionu. Central Mountain Air i Kenmore Air i Pacific Coastal Airlines to główni przewoźnicy w Campbell River.

Wynajem aut na Wyspie Vancouver
Wyspa Vancouver położona wzdłuż wybrzeża Pacyfiku jest popularną destynacją turystyczną. Oferuje rozliczne możliwości wypoczynku na łonie natury, w tym trasy trekkingowe i ośrodki narciarskie, miejsca do nurkowania i surfu, etc.

Porównaj ceny wynajmu samochodów z największych wypożyczalni obsługujących Lotnisko Campbell River, National i Budget, przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler poniżej. Najlepsze oferty rent a car w Kanadzie znaleźć można zazwyczaj w wyższych klasach. Małe samochody nie są zbyt popularne w Kanadzie, kraju olbrzymich odległości.