Rent a Car Olbia, Lotnisko Costa Smeralda – wynajem samochodów Sardynia

Rent a Car Olbia, Lotnisko Costa Smeralda – wynajem samochodów Sardynia

Port Lotniczy Olbia, jeden z trzech lotnisk międzynarodowych obsługujących Sardynię, położony jest na północnym wybrzeżu wyspy, w rejonie określanym jako Costa Smeralda, czyli Szmaragdowe Wybrzeże. Znajdują się tu najwyższej klasy ośrodki turystyczne, eleganckie restauracje oraz najlepsze hotele Sardynii. Z Lotniska Olbia korzystają zazwyczaj turyści zmierzający do ośrodków wypoczynkowych Liscia di Vacca, Capriccioli, Romazzino czy też Porto Cervo.

Lotnisko obsługuje głównie połączenia w sezonie letnim. Loty z Polski na Sardynie – Olbia, dostępne są w formie czarterów (miedzy innymi Smartwings i Enter Air, z dużych polskich lotnisk), jak również jako loty rejsowe linii LOT z Katowic i Warszawy i Wizzair, także z Warszawy.

Wynajem samochodów Olbia Lotnisko
Niezależny środek transportu, czyli na przykład wynajęty samochód, jest niewątpliwie najwygodniejszym sposobem zwiedzania wyspy. Usług rent-a-car oferowane są w każdym większym ośrodku turystycznym na Sardynii, w tym również na lotniskach. Wyszukiwarka ofert Cartrawler, widoczna poniżej, pozwoli Ci porównać ceny i dokonać rezerwacji w największych wypożyczalniach samochodów na Lotnisku Olbia, w tym: Avis, Sixt, Europcar, Keddy, Alamo, Green Motion, Enterprise, Interrent, Goldcar, Sicily by Car, Maggiore, Optimorent, Leasys, Joyrent, B-rent, EcoVia, Target Rent, Noleggiare i Locauto.