Rent A Car Podgorica, Lotnisko - wynajem samochodów Czarnogóra

Rent A Car Podgorica, Lotnisko - wynajem samochodów Czarnogóra

Czarnogóra cieszy się rosnącą popularnością turystów odwiedzających Bałkany. Ten niewielki kraj, usytuowany na wybrzeżu Adriatyku pochwalić się może przepięknymi krajobrazami, nieskalana przyrodą i fascynującą kulturą. Głównym lotniskiem międzynarodowym Czarnogóry jest Port Lotniczy Podgorica (TGD), usytuowany w odległości około 11 km na południe od stolicy kraju. Bezpośrednie loty z Polski do Podgoricy dostępne są w ofercie Ryanair z Krakowa i Wrocławia, Wizzair, z Katowic i Warszawy-Chopin oraz PLL LOT, z Warszawy, Katowic i Poznania.

Wynajem samochodów Podgorica, Lotnisko Czarnogóra (Montenegro)
Planujesz zwiedzanie Czarnogóry samochodem? Skorzystaj z wyszukiwarki ofert rent-a-car Cartrawler, udostępnionej poniżej, aby porównać ceny w wiodących wypożyczalniach aut obsługujących Lotnisko Podgorica. Cartrawler współpracuje między innymi z Sixt, Avis Montenegro, Enterprise Rent A Car, Alamo, Budget, Green Motion, Europcar i Hertz w Czarnogórze. Niskie ceny wynajmu oferowane są często przez wypożyczalnie samochodów low-cost w Podgoricy, w tym Firefly, Surprice i Goldcar & Rhodium.

Wynajem samochodu Czarnogóra – przekraczanie granicy
Wiele wypożyczalni aut na Lotnisku Podgorica oferuje możliwość wyjazdu do sąsiednich krajów bałkańskich, np. Chorwacji i Serbii. Jeśli planujesz podróż samochodem po Bałkanach, upewnij się uprzednio w opisie oferty iż wyjazd za granicę jest dozwolony.