Rent a car Sliema – wynajem samochodów Malta

Rent a car Sliema – wynajem samochodów Malta

Poszukujesz samochodu do wynajęcia na Malcie? Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler współpracuje z wieloma wypożyczalniami samochodów obsługującymi główne ośrodki turystyczne na Malcie, w tym także Sliema.

Nadmorska miejscowość Sliema jest to szykowny kurort, obfitujących w eleganckie hotele, restauracje i markowe butiki. Sliema oferuje szeroki wybór atrakcji za dnia, w tym rozlicznych sportów wodnych oraz barwne życie nocne; nie brak tu dyskotek, barów i klubów. Licząca sobie około 12 tyś. stałych mieszkańców Sliema mieści się na północnym wybrzeżu wyspy, w odległości około 6 km od stolicy Malty, Valletty (odległość drogowa) oraz w sąsiedztwie innych chętnie odwiedzanych przez turystów miejsc: St. Julians, Gzira i Qormi.

Wypożyczalnie samochodów Sliema
Usługi rent-a-car Sliema świadczone są przez powszechnie znane wypożyczalnie, w tym Budget, Sixt, Avis, Alamo, Europcar, Thrifty, Hertz, jak również przez lokalne, maltańskie firmy Aquarius Rent A Car, Malta First Car Hire, Billy's Car Hire i Active Car Rental. Zdefiniuj daty odbioru i zwrotu auta w wyszukiwarce poniżej, wybierz najkorzystniejszą ofertę i zarezerwuj samochód do wynajęcia w Sliema przez internet.