Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znalezc najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala czesto uzyskac niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niz bezposrednio w wypozyczalni..

Szukaj

Inne wyszukiwarki

Przegladaj artykuly

Oferty podrózy

Wypożyczalnia samochodów Goldcar – tani wynajem aut na wakacje

Goldcar to hiszpańska wypożyczalnia samochodów low-cost, ciesząca się rosnącą popularnością w typowo turystycznych rejonach krajów Południowej Europy: Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Andory i Malty. Punkty wynajmu Goldcar istnieją również w Maroku. Nastawiona na turystykę rekreacyjno-wypoczynkową, wypożyczalnia Goldcar obsługuje wszystkie istotne węzły transportowe, w tym lotniska międzynarodowe, dworce kolejowe i porty morskie.

Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, udostępnionej poniżej, aby znaleźć najlepsze ceny wynajmu aut w interesującej Cię lokalizacji. Jako partner Cartrawler, Goldcar oferuje często najtańsze samochody do wynajęcia, zwłaszcza na południowym wybrzeżu Hiszpanii, w Maladze, Barcelonie i Alicante, na Wyspach Kanaryjskich i Balearach, jak również w Portugalii (na przykład w Lizbonie i Faro).

Przed dokonaniem rezerwacji zapoznaj się z warunkami wynajmu dla danej oferty. Podobnie jak w przypadku innych wypożyczalni samochodów low-cost, tanie oferty Goldcar często wiążą się z wysoką kaucją oraz wyższymi, niż standardowe, opłatami za usługi dodatkowe (wynajem fotelików dziecięcych, GPSu, etc).Artykuły: Wypożyczalnia samochodów Goldcar – tani wynajem aut na wakacje
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, March 21 2016