Lotnisko Sztokholm Arlanda - wynajem samochodów z Cartrawler Szwecja

Lotnisko Sztokholm Arlanda - wynajem samochodów z Cartrawler Szwecja

Znajdź najlepsze ceny samochodów do wynajęcia na Lotnisku Arlanda w Sztokholmie przy pomocy wyszukiwarki ofert Cartrawler Szwecja, udostępnionej poniżej.

Największe lotnisko Szwecji, Porto lotniczy Arlanda - ARN (Stockholm-Arlanda flygplats) usytuowany jest około 37 km na północ od centrum miasta. Inny ważny ośrodek miejski w pobliżu Lotniska Arlanda to uniwersyteckie miasto Uppsala, położone kolejne 40 km na północ. Loty z Polski do Sztokholmu-Arlanda oferowane są przez Polskie Linie Lotnicze LOT (z Warszawy Chopin) oraz przewoźnika low-cost Norwegian (z Krakowa).

Wypożyczalnie samochodów Sztokholm Arlanda
Usługi rent-a-car w Szwecji nie zaliczają się, generalnie, do tanich. Prosty w obsłudze system wyszukiwania ofert Cartrawler ułatwia jednak porównanie cen w wielu wypożyczalniach obsługujących lotnisko i zarezerwowanie auta w optymalnej cenie. Do firm segmentu rent-a-car na Lotnisku Sztokholm Arlanda współpracujących z wyszukiwarką Cartrawler zaliczają się między innymi: Europcar, Alamo, Hertz, Sixt, Green Motion, Avis oraz szwedzkie wypożyczalnie Mabi i Add Car Sweden.