Tani wynajem aut Lotnisko Łódź - porównaj oferty rent-a-car Łódź

Tani wynajem aut Lotnisko Łódź - porównaj oferty rent-a-car Łódź

Porównaj ceny wynajmu samochodów na Lotnisku w Łodzi.

Pomimo, iż Łódź jest trzecim, co do wielkości miastem w Polsce, łódzki Port Lotniczy im. Władysława Reymonta (znany też jako Lotnisko Łódź-Lublinek) do niedawna jeszcze użytkowany był przez stosunkowo małą liczbę pasażerów. Centralne położenie Łodzi w kraju, bliska odległość do większych polskich miast, w tym Warszawy i dobre połączenia drogowe sprawiały, że połączenia lotnicze do Łodzi nie były szczególnie popularne. Pojawienie się na Lotnisku Lodz przewoźnika low-cost Ryanair, diametralnie odmieniło tą sytuację. Tanie loty z i do Łodzi dostępne są na trasach do Londynu-Stansted, East Midlands i Dublina.

Wynajem samochodu na Lotnisku w Łódź
Stosunkowo bliska odległość z Łodzi do Warszawy (dojazd w niecałe dwie godziny) sprawia, że wynajem samochodu na Lotnisku Reymonta staje się praktyczną i niedrogą alternatywa podróżowania do stolicy.

Wynajem aut na Lotnisku w Łodzi możliwy jest w wielu wypożyczalniach. Skorzystaj z wyszukiwarki ofert samochodów do wynajęcia Cartrawler dostępnej poniżej, aby porównać ceny wynajmu aut w Avis Rent-A-Car, Europcar, Hertz, Express Rent, Rentis, WMW Cars, Panek i GT-Cars na Lotnisku Lodz - Lublinek.