Tani wynajem aut Rzeszów, Lotnisko Jasionka - RZE

Tani wynajem aut Rzeszów, Lotnisko Jasionka - RZE

Znajdź najlepsze oferty wynajmu aut w Rzeszowie. Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, poniżej, pozwala porównać ceny w wiodących wypożyczalniach samochodów na Lotnisku Rzeszów..

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE) jest małym, aczkolwiek nowoczesnym i cieszącym się coraz większą popularnością lotniskiem na Podkarpaciu, w południowo-wschodniej Polsce. Lotnisko usytuowane jest około 9 km na północ od centrum Rzeszowa, na terenie gminy Jasionka. Bliskość trasy europejskiej E40 pozwala na szybki dojazd z rzeszowskiego lotniska do głównych miast Polski południowej, w tym Wrocławia, Katowic i Krakowa. Dominujące linie lotnicze na Lotnisku Rzeszów Jasionka to PLL LOT oraz przewoźnicy low-cost Ryanair i Wizzair..

Wypożyczalnie samochodów Rzeszów-Jasionka
Wynajem samochodów na Lotnisku w Rzeszowie możliwy jest w znanych, międzynarodowych wypożyczalniach aut, w tym Europcar, Avis Rent A Car, Alamo, Budget, Europcar, Enterprise Rent A Car Green Motion i Hertz Polska, a także w polskich firmach: Express, Panek, Car Net i Kaizenrent. Aby uzyskać najbardziej konkurencyjne ceny wynajmu aut na lotnisku w Rzeszowie, porównuj oferty i rezerwuj online przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler, udostępnionej poniżej.