Tani wynajem aut Rzeszów, Lotnisko Jasionka - RZE

Tani wynajem aut Rzeszów, Lotnisko Jasionka - RZE

Znajdź najniższe stawki wynajmu samochodów w Rzeszowie. System wyszukiwania ofert i rezerwacji Cartrawler pozwala porównać ceny w wiodących wypożyczalniach samochodów obsługujących lotnisko w Rzeszowie.

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE) jest małym, aczkolwiek nowoczesnym i cieszącym się coraz większą popularnością lotniskiem na Podkarpaciu, w południowo-wschodniej Polsce. Lotnisko usytuowane jest około 9 km na północ od centrum Rzeszowa, na terenie gminy Jasionka. Bliskość trasy europejskiej E40 pozwala na szybki dojazd z rzeszowskiego lotniska do głównych miast Polski południowej, w tym Wrocławia, Katowic i Krakowa. Dominującą linią lotniczą na Lotnisku Rzeszów Jasionka jest przewoźnik low-cost Ryanair.

Wypożyczalnie samochodów Rzeszów-Jasionka
Wynajem samochodów na Lotnisku w Rzeszowie możliwy jest w znanych wypożyczalniach aut, takich jak Europcar, Avis Rent A Car, Budget, Green Motion i Hertz Polska, a także w polskich firmach: Express, Panek, Car Net, Kaizenrent, Car Free i Yourrent. Aby uzyskać jak najbardziej konkurencyjne ceny wynajmu aut na lotnisku w Rzeszowie, porównuj oferty i rezerwuj online przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler, udostępnionej poniżej.