Wynajem aut Tirana, Lotnisko - wypożyczalnie samochodów Albania

Wynajem aut Tirana, Lotnisko - wypożyczalnie samochodów Albania

Wypożycz tanio samochód w Tiranie przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler, udostępnionej poniżej. Albania, jeszcze nieodkryta przez masową turystykę cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jako cel turystyczny na Bałkanach. Dziewicze krajobrazy oraz bogactwo zabytków zachęcają do zwiedzania Albanii, nie tylko wzdłuż wybrzeża Adriatyku, ale również w głębi kraju. Port Lotniczy im Matki Teresy w Tiranie – TIA położony jest około 11 km na północny zachód od stolicy Albanii i zaledwie 30 minut jazdy od nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Durres.

Loty z Polski do Tirany dostępne są w formie czarterów , miedzy innymi przewoźników Enter Air, Small Planet Airline and Travel Service Polska.

Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Tirana
Wyszukiwarka Cartrawler współpracuje z wieloma wypożyczalniami samochodów oferujących swoje usługi na Lotnisku Tirana. Wprowadź daty odbioru i zwrotu w stosownych polach poniżej, aby porównać oferty rent-a-car Albania z między innymi: Avis, Budget, Alamo, Entreprise,  Europcar, Sixt, Green Motion, Sicily by Car i Surprice.


Topics: ,