Tani wynajem aut Turcja - porównaj oferty rent-a-car Bodrum, Lotnisko

Tani wynajem aut Turcja - porównaj oferty rent-a-car Bodrum, Lotnisko

Własny środek transportu pomoże Ci urozmaicić wczasy w Turcji. Wypróbuj możliwości wyszukiwarki Cartrawler, poniżej, aby porównać ceny proponowane przez wiodące wypożyczalnie samochodów obsługujące Lotnisko Bodrum.

Por lotniczy Milas-Bodrum (BJV) mieści się w południowo-zachodniej Turcji, w prowincji Mugla na wybrzeżu Morza Egejskiego. Odległość z lotniska do Bodrum wynosi około  35 km. Milas, stolica prowincji, usytuowana jest nieco bliżej, w odległości około 17 km. Przeważająca większość połączeń dostępnych na Lotnisku Bodrum to loty czarterowe. Z Polski czartery do Bodrum oferowane są między innymi przez przewoźnika Enter Air (wyloty z Katowic, Poznania, Wrocławia i Warszawy-Chopin) oraz linie Travel Service Polska (wyloty z Poznania, Warszawy i Katowic).

Wypożyczalnie aut na lotnisku w Bodrum
Rezerwując z wyprzedzeniem zwiększysz swoje szanse na znalezienie najkorzystniejszych cen wynajmu aut w Bodrum. Wprowadź pożądane daty odbioru i zwrotu auta poniżej i sprawdź aktualnie dostępne oferty z międzynarodowych wypożyczalni Alamo, Avis, Hertz i Sixt Rent A Car, jak również w tureckich firm segmentu rent-a-car, w tym Circular, Essence Car Rental, Central, czy Avro Rent A Car.