Tani wynajem samochodów Gatwick, Lotnisko - porównaj oferty rent-a-car Londyn Gatwick

Tani wynajem samochodów Gatwick, Lotnisko - porównaj oferty rent-a-car Londyn Gatwick

Najlepsze oferty wynajmu samochodów na lotniskach Londynu znaleźć można często online, poprzez internetową wyszukiwarkę ofert Cartrawler. Prosty w obsłudze system wyszukiwania ofert i rezerwacji online, dostępny poniżej pozwala porównać ceny wynajmu we wszystkich większych wypożyczalniach obsługujących Lotnisko Gatwick w Londynie, w tym: Hertz, Europcar, Sixt, Budget London, Avis Rent a Car, Alamo, Enterprise, Green Motion, Easirent i Interrent. Ceny dla klientów rezerwujących wynajem samochodu przez internet są często znacznie niższe, niż ceny oferowane bezpośrednio w wypożyczalni, a warunki wynajmu równie korzystne.

Lotnisko Gatwick (LGW) usytuowane jest w odległości około 45 km na południe od centrum Londynu, w pobliżu autostrady M23, która pozwala na prosty dojazd do miasta, łącząc się również z obwodnicą Londynu (M25/Ring Road).

Bezpośrednie loty z Polski do Londynu-Gatwick oferowane są przez przewoźników low-cost Easyjet, z wylotami z Krakowa oraz Norwegian, z wylotami z Warszawy-Chopin (stan na konie 2014 roku).