Wynajem samochodu Kraków, Lotnisko Balice – porównaj ceny wynajmu aut w Krakowie

Wynajem samochodu Kraków, Lotnisko Balice – porównaj ceny wynajmu aut w Krakowie

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to drugie lotnisko w Polsce. Korzystają z niego w znacznej mierze turyści pragnący zwiedzić południe Polski: Kraków i okolice (w tym kopalnię soli w Wieliczce, obóz koncentracyjny w Oświęcimiu, czy też Sanktuarium na Jasnej Górze), a także Tatry i Zakopane. Kraków jest dobrze skomunikowany z innymi miastami na południu Polski; dla wielu podróżnych wynajem samochodu na Lotnisku Balice okazuje się najwygodniejszym, a często też i najtańszym sposobem podróżowania po Małopolsce.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Kraków - rent a car Krakow Airport
Skorzystaj z wszechstronnej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki Cartrawler udostępnionej poniżej, aby porównać ceny wynajmu aut na Lotnisku Kraków Balice. Usługi rent-a-car na Lotnisku Kraków zapewniają miedzy innymi wypożyczalnie: Avis Rent-A-Car, Budget, Green Motion, ACE Rent A Car, Enterprise, Addcar, Car Net, Rent  Car Direct, Kaizenrent, Global, Right Cars, Sixt, Budget, Flex To Go, Europcar, Express Rent A Car, Panek, Wheego i Surprice. 

Linie lotnicze low-cost Kraków-Balice
Spośród linii lotniczych obsługujących połączenia do i z Lotniska Kraków Balice, szczególnym powodzeniem cieszą się linie low-cost, Norwegian, Ryanair, Wizzair i EasyJet oferujące szeroki zakres tras tanich lotów do wielu miast Europy. Loty krajowe do Krakowa zapewniają PLL LOT, na trasie z Warszawy (Chopin), Gdańska i Olsztyna oraz Ryanair, na trasach z Gdańska, Poznania i Szczecina.