Tani wynajem samochodów Lotnisko Burgas - rent-a-car Bułgaria

Tani wynajem samochodów Lotnisko Burgas - rent-a-car Bułgaria

Wynajem samochodu na Lotnisku Burgas to doskonały sposób na zwiedzanie bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Wyszukiwarka ofert-rent - car Cartrawler, widoczna poniżej, pozwala znaleźć niskie ceny w wypożyczalniach obsługujących Lotnisko Burgas - BOJ.

Burgas jest jednym z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych w Bułgarii, usytuowanym na wybrzeżu Morza Czarnego i w bliskiej odległości od innych popularnych miejscowości turystycznych, w tym Sozopol, Sunny Beach czy Nessebar.

Loty bezpośrednie z Polski do Burgas dostępne są głównie w formie czarterów, miedzy innymi przewoźników Enter Air, Bulgarian Air Charter i Ryanair Sun, z wielu polskich miast. W sezonie letnim do Burgas latają również Wizzair, Ryanair i Bulgarian Air.

Wypożyczalnie samochodów Burgas Lotnisko
Pasażerowie lądujący w Burgas mogą skorzystać z usług wielu wypożyczalni, w tym: Budget, Sixt Car Rental, Europcar, Alamo, Enterprise Rent A Car, Addcar, Autjet, Top Rent A Car, Yes Rent A Car lub Car Rent Burgas. Cartrawler umożliwia porównanie nie tylko cen, ale również warunków wynajmu w Bułgarii / Burgas. Po znalezieniu najbardziej konkurencyjnej oferty, system Cartrawler przeprowadzi Cię przez prosty i całkowicie bezpieczny proces rezerwacji online.