Tani wynajem aut Oman - Lotnisko Maskat (Muscat Airport)

Tani wynajem aut Oman - Lotnisko Maskat (Muscat Airport)

Porównaj ceny wynajmu aut w Omanie, przy pomocy wyszukiwarki ofert rent-a-car Cartrawler, umieszczonej poniżej. Po wprowadzeniu dat odbioru i zwrotu, wyświetli ona oferty wynajmu aut na Lotnisku w Maskacie, będącym głównym portem lotniczym tego arabskiego kraju.

Lotnisko Maskat (lub Muscat) – MCT, położone jest na obrzeżach stolicy Omanu, Maskatu, w odległości około 30 km od jego historycznego centrum oraz około 20 km od miasta Seeb. Zdecydowana większość połączeń obsługiwanych na Lotnisku Maskat to kierunki bliskowschodnie i azjatyckie. Loty z Europy do Maskatu dostępne są miedzy innymi z Londynu, Frankfurtu, Paryża, Amsterdamu i Mediolanu.

Wypożyczalnie aut Oman
Na największym lotnisku Omanu usługi rent-a-car świadczone są przez całkiem nie-egzotyczne wypożyczalnie, w tym: Avis, Budget, Europcar, Sixt Rent A Car, Dollar i Interrent oraz przez usługodawców lokalnych, w tym Autorent i AST Oman Car Rental. Ceny samochodów do wynajęcia w Omanie są często zaskakująco przystępne: samochód w klasie kompakt wynająć można często już od około 80 pln za dzień. W zestawieniu z niskimi cenami paliwa w krajach arabskich, wynajem samochodu jest tu często jedną z najtańszych opcji podróżowania.