Tani wynajem aut Lotnisko Malaga - wynajem samochodów Costa del Sol, Hiszpania

Tani wynajem aut Lotnisko Malaga - wynajem samochodów Costa del Sol, Hiszpania

Port lotniczy Malaga znany w Hiszpanii pod nazwą Aeropuerto de Málaga, jest najważniejszym lotniskiem Andaluzji i jednym z większych w kraju, pod względem liczby odprawianych pasażerów. Przeważająca większość przybywających tu podróżnych to turyści kierujący się do ośrodków wypoczynkowych andaluzyjskiego wybrzeża – Costa del Sol. Bezpośrednie połączenia z Polski do Malagi oferowane są przez cały rok linie lotnicze Ryanair (z Krakowa, Wrocławia i Modlina) oraz, w sezonie letnim, przez PLL LOT (z Warszawy) i przewoźnika czarterowego Enter Air (z Katowic i Warszawy).

Tani wynajem aut Lotnisko Malaga - wynajem samochodów online
Warto wykorzystać jest dużą przystępność usług rent-a-car w Maladze i zwiedzić inne urokliwe zakątki południowego wybrzeża Hiszpanii, w tym: Fuengirola, Benalmadena, Nerja oraz Marbella.

Wyszukiwarka ofert Cartrawler, dostępna poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu aut oferowane przez największe wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Malaga w tym: Avis Rent a Car, Budget , Sixt, Hertz, Europcar, Keddy, Firefly, Alamo, National/Atesa (Enterprise Rent a Car), Record Go Rent a Car, Amigo Autos, Wiber, Centauro Rent a Car, Niza Cars, Flizzr, Auto Click, Nomadcar, Delpaso oraz Goldcar/Rhodium. Sprawdź ceny wynajmu samochodów na Costa del Sol i zarezerwuj już teraz!