Atrakcje Las Vegas gratis – co robić w Las Vegas za darmo lub za niewielka opłatą

Wizyta w amerykańskiej stolicy rozrywki i hazardu nie zawsze oznaczać musi duży wydatek. Poniżej prezentujemy kilka propozycji niedrogich, lub całkiem darmowych atrakcji Las Vegas.

Wynajem samochodów Las Vegas, Lotnisko - porównaj ceny

Fremont Street Las Vegas
Druga, po Las Vegas Strip najsłynniejsza ulica miasta jest niezwykle widowiskowa. Neonowe znaki i reklamy świetlne zachęcają do odwiedzenia położonych wzdłużnie klubów, barów i kasyn, gdzie oczywiście wydamy sporo pieniędzy. Wrażenia estetyczne ze spaceru Fremont Street są jednak gratis!

Latem ulica staje się sceną dla licznych widowisk na świeżym powietrzu i koncertów. Dużą popularnością cieszy się również Fremont Street Light Show / Viva Vision, czyli pokaz świateł na największym na świecie ekranie, złożonym z 12.5 miliona żarówek LED.

Queen na Viva Vision Fremont Street.

Ogród Botniczny Bellagio
Jeden z najbardziej eleganckich hoteli Las Vegas, Bellagio, szczyci się także własnym ogrodem botanicznym udostępnionym do zwiedzania za darmo.

Ogród Botaniczny hotelu Bellagio w Las Vegas.

Fontanna Bellagio
Znana z finałowej sceny kinowego hitu Oceans 11 Fontanna Bellagio najlepiej prezentuje się wieczorem, podczas pokazów światła i wody zsynchronizowanych z muzyką. Podziwiać je można co 15 minut, pomiędzy godziną 20 i 24 oraz nieco rzadziej za dnia.

Pokazy fontanny Bellagio.

Wystawa sztuki w Hotelu Aria
Hotel Aria Las Vegas funkcjonuje jednocześnie jako przestrzeń wystawiennicza dla sztuki współczesnej. Na ogólnodostępnym terenie hotelu eksponowane są rzeźby, rzeźby i instalacje artystyczne amerykańskich i międzynarodowych artystów.

Wulkan w Hotelu Mirage Las Vegas
Sztuczny wulkan w hotelu Mirage Las Vegas 'wybucha' każdego wieczoru, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Wulkan Mirage, Las Vegas.

Hotel Flamingo
Atrakcją, nieodpłatną, ogrodów hotelu Flamingo, oprócz bujnej tropikalnej roślinności są również ich rezydenci:  w zgodzie z nazwą hotelu flamingi, jak również kaczki, łabędzie i żółwie.

Flaming w Las Vegas.

Akwarium Kasyna Silverton
Pomimo iż oficjalnie znane jako Las Vegas Aquarium, akwarium najczęściej odwiedzana jest przez bywalców Kasyna Silverton, w którym się mieści. Jego największa atrakcją są 'pokazy syren', czyli przebranych za syreny urodziwych pływaczek.

Bezpłatne pokazy odbywają się we wszystkie dni tygodnia pomiędzy południem a 20.15, z wyjątkiem niedziel, kiedy podziwiać je można od 10.30 do 18.45.

Las Vegas Aquarium.

Circus Circus Show – gratis
Jednoręcy bandyci, stanowiska do blackjacka i ruletki generują wystarczające zyski dla hotelu Circus Circus, aby mógł on pozwolić sobie zaoferować darmową i przyjazną rodzinom atrakcję: pokazy cyrkowe. Mają one miejsce codziennie, poczynając o 11.30.

Darmowe lekcje gry w blackjacka, ruletkę, pokera (Texas Hold’em i Omaha)
Dbając o stały napływ klientów do swoich kasyn, wiele z nich, podobnie, jak większe hotele Las Vegas, organizują bezpłatne zajęcia, podczas których wyjaśniają zasady gier hazardowych, najpopularniejsze techniki gry, strategię, etc.

Zobacz, gdzie w Las Vegas możesz podszkolić się z gry w pokera, balckjacka, itp. 

Las Vegas - darmowe atrakcje nie zwalniają z koniczności zostawienia napiwku
Wymigiwanie się od napiwków jest bardzo źle widziane w Stanach Zjednoczonych i nie inaczej ma się sprawa w przypadku atrakcji darmowych. Większość z obsługujących je pracowników nie ma stałej pensji podstawowej, polega więc na szczodrości klientów.

Las Vegas Strip

Wycieczka po Las Vegas Strip z Nomad Walking Tours – jedna z wielu tego rodzaju atrakcji, często nieodpłatnych, w mieście.

Tanie atrakcje Las Vegas
Wskazane poniżej atrakcje nie zaliczają się do nieodpłatnych, jednak ich ceny są bardzo przystępne, jak na Las Vegas.

Zobacz również gdzie zarezerwować bilety online na przedstawienia w Las Vegas.

Nostalgia Street Rods
Muzeum poświęcone motoryzacji, oprócz klasycznych automobili i skuterów (z lat 1910-1965), zawiera też ciekawą kolekcję przedmiotów związanych z amerykańską kulturą z początków minionego wieku, często noszących autografy znanych osobistości ze świata rozrywki i sportu.

Ceny wstępu do Nostalgia Street Rods już od 20 dolarów.

Downtown Container Park
Położony przy 707 Fremont Street Downtown Container Par jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Na terenie tego stworzonego z kontenerów transportowych kompleksu znaleźć można restauracje, kawiarnie i butiki. Często odbywają się tu również koncerty oraz ekspozycje. Wstęp na teren Container Park jest darmowy, obowiązuje jednak zakaz wnoszenia własnego jedzenia, w związku z czym liczyć się należy z wydatkiem na posiłek i napoje/drinki.

Container Park Las Vegas

Dowiedz się więcej na temat Downtown Container Park.

Fabryka czekolady Ethel M – zwiedzaj i degustuj
Przyjrzyj się z bliska procesowi powstawania czekolady w Ethel M Chocolate Factory. Zwiedzanie fabryki, jak i przynależącego do niej ogrodu kaktusowego jest darmowy. Zapłacić należy za to za degustację – ceny: $6 dla dzieci, $15 dla dorosłych. Zniżki dla grup.

Znajdź więcej informacji na temat Ethel M Chocolate Factory.Atrakcje Las Vegas gratis – co robić w Las Vegas za darmo lub za niewielka opłatą
Artykuły: Atrakcje Las Vegas gratis – co robić w Las Vegas za darmo lub za niewielka opłatą
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, June 19 2019

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz