Najlepsze hamburgery w USA – In-N-Out wygrywa w ranking na najlepszą sieć z hamburgerami

McDonald's and Burger King wiodą prym w Stanach Zjednoczonych jeśli chodzi o ilość restauracji, co niewątpliwie jest dowodem niesłabnącej popularności. Jednakże, żaden z tych fastfoodowych gigantów nie znalazł się w czołówce ranking na najlepszego burgera. Większość amatorów tego klasycznego już dania oddała głosy na średnich rozmiarów i mało znane burgerownie.

In N Out Burger

Gdzie na hamburgera w Stanach?
Dane zebrane przez Market Force Information, agencję badania opinii konsumenckiej wskazują na bardzo duży rozstrzał w gustach i upodobaniach względem ulubionego przysmaku Amerykanów.

Tak wygląda pierwsza dziesiątka rankingu, w którym udział wzięło 7600 respondentów, według odsetka satysfakcji klienta:

  1. In-N-Out Burger - 73%
  2. Five Guys - 68%
  3. Culver's - 67%
  4. Whataburger - 58%
  5. Smash Burger - 54%
  6. Red Robin - 48%
  7. Steak 'n' Shake - 46%
  8. DQ - 41%
  9. Sonic - 40%
  10. Jack in The Box - 37%

W ranking rozpatrywane były jedynie hamburgerownie wskazane przez co najmniej 100 respondentów ranking. Bez wątpienia, smacznych burgerów spróbować można także w mniej znanych, lokalnych restauracjach.

Najlepsze burgery w USA.

Poza pierwszą dziesiątką znalazły się wszystkie największe fastfoodowe sieciówki, oprócz McDonald’s i Burger King, także Wendy’s i Carl’s Jr.

In-N-Out – najlepsza hamburgerownia w Stanach Zjednoczonych
Nie wszystkich z sieci restauracji rozpatrywanych w rankingu znaleźć można we wszystkich stanach północnoamerykańskich.

Przykładowo, lider zestawienia, In-N-Out działa najprężniej na Zachodnim Wybrzeżu. Siec restauracji powstała w Kalifornii. Zarządza nią obecnie Lynci Snyder, wnuk założycieli marki, Esther i Harrego Snyder. Pierwsza restauracja In-N-Out mieściła i nadal mieści się w Baldwin Park, na przedmieściach Los Angeles.

Oprócz Kalifornii, burgerów In-N-Out skosztować można także w Newadzie, Utah, Arizonie, Oregonie i Teksasie. Jako jedna z niewielu sieci fastfoodów w USA, płaci ona swoim pracownikom stawki powyżej minimalnej pensji krajowej.

Zobacz reakcję brytyjskich turystów próbujących burgerów In-N-Out por raz pierwszy w materiale poniżej:

Siec posiada rzeszę lojalnych klientów i regularnie pojawia się na czołowych pozycjach w wszelkiego rodzaju rankingach fastfoodów. W 2019, okrzyknięta została ulubioną hamburgerownią po raz trzeci z rzędu.

Do grona wielbicieli burgerów In-N-Out zaliczają się kultowe postacie świata sztuki kulinarnej, w tym Gordon Ramsey (Hell’s Kitchen) oraz zmarły już niestety Anthony Bourdain (No Reservations).

Five Guys Burger and Fries – na drugim miejscu
Druga pozycja w rankingu na najlepsze burgery przypadłą sieci Five Guys, która wynikiem 68% zadowolenia konsumentów depcze po piętach In-N-Out (73%).

Marka Five Guys Burger and Fries LINK znana jest głównie na Wschodnim Wybrzeżu, a zwłaszcza w Nowym Jorku i Waszyngtonie DC. W Europie franczyzy sieci znaleźć można między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii i Holandii.

Wielbiciel hamburgerów Five Guys w oczekiwaniu na zamówienie.

Czytaj także: Co opłaca się kupic w Stanach Zjednoczonych?Najlepsze hamburgery w USA – In-N-Out wygrywa w ranking na najlepszą sieć z hamburgerami
Artykuły: Najlepsze hamburgery w USA – In-N-Out wygrywa w ranking na najlepszą sieć z hamburgerami
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, August 06 2019

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz