Wypożyczalnie samochodów Szczecin (miasto i lotnisko)

Największe miasto województwa zachodniopomorskiego, Szczecin, stale rozszerza swoją ofertę usług rent-a-car.

Wypożyczalnie samochodów ulokowały tu swoje biura zarówno w centrum miasta, jak i na lotnisku w Goleniowie. Jako że odległość drogowa pomiędzy Lotniskiem Szczecin a centrum miasta jest znaczna, wynosi około 45 km, wynajem samochodu na lotnisku jest wygodnym rozwiązaniem jedynie dla osób z niego korzystających, czyli przybywających do Szczecina droga lotniczą.

Lotnisko Szczecin
Port lotniczy Szczecin-Goleniów jest dziewiątym lotniskiem w Polsce pod względem liczby obsługiwanych pasażerów.

Poniżej przedstawiamy największe wypożyczalnie w Szczecinie. Oferty większość z nich znaleźć można w wyszukiwarce Cartrawler, dostępnej na stronie www. tania-wypozyczalnia-samochodow.pl.

Avis
Najbardziej chyba rozpoznawana marka światowego sektora rent-a-car posiada dwie lokalizacje w Szczecinie. Oprócz oddziału w hali przylotów na Lotnisku Goleniów (Terminal 1), dysponuje ona również biurem na terenie hotelu Radisson przy placu Rodla. Odział na lotnisku pracuje w szerszym wymiarze godzin i przez 7 dni w tygodniu (oddział miejski nieczynny jest w niedzielę), w obydwu lokalizacjach istnieje jednak możliwość wynajmu 24 godziny na dobę, za dodatkową opłatą.

Europcar
Biuro Europcar na Lotnisku usytuowane jest w hali przylotów, nieopodal innych wypożyczalni. Miejski oddział Europcar w Szczecinie mieści się przy ulicy Malczewskiego 26. W tym przypadku również wynajem na lotnisku możliwy jest w szerszym zakresie godzinowym.

Express Rent A Car
Jednej z popularniejszych polskich wypożyczalni zabraknąć nie mogło również w Szczecinie. Posiada tu oddziały zarówno w hali przylotów lotniska, jak i w centrum miasta, w Alei Piastów 30.

Global
Polska wypożyczalnia Global w Szczecinie posiada biuro w  Ustowie na obrzeżach Szczecina, podstawia jednak samochody zarówno na lotnisko w Goleniowie, jak i na dworzec kolejowy.

Hertz
Biuro kolejnej dużej międzynarodowej wypożyczalni w Szczecinie, oprócz hali przylotów Lotniska Goleniów znaleźć można na terenie miasta, przy ulicy Kolumba 1. Odział lotniskowy działa przez 7 dni w tygodniu, biuro w mieście nieczynne jest w weekendy.

MWM Cars
Szczecin jest jednym z blisko 30 polskich miast, na których terenie działa dynamicznie się rozwijająca krajowa wypożyczalnia MWM Cars. Posiada ona nowoczesną flotę nowych, lub niemal nowych pojazdów. W Szczecinie podstawia samochody na lotnisko.

Panek            
Auta Panek odebrać można w oddziale na ul. Hangarowej 13, na szczecińskim Prawobrzeżu. Wypożyczalnia podstawia je również na lotnisko oraz na wskazany adres w centrum miasta.

Polo Auto Rent A Car
Lokalna wypożyczalnia Polo Auto Rent posiada siedzibę główną w Szczecinie, przy ulicy Wincentego Kadłubka 41. Obsługuje również port lotniczy w Goleniowie. Posiada w ofercie zarówno samochody osobowe jak i dostawcze.

Rentis
Franczyzowa wypożyczalnia Rentis posiada biuro w Szczecinie w Alei Bohaterów Warszawy 11, oferuje jednak możliwość podstawienia auta na dowolnie wskazany adres w centrum miasta, jak również na lotnisko.

Sixt
Wypożyczalnia Sixt oferuje swoje usługi jedynie na ternie Lotniska Goleniów. Podobnie jak w przypadku innych tu działających wypożyczalni, istnieje możliwość odbioru i zwrotu aut przez całą dobę, jednak poza godzinami pracy (7-19, od pon. do pt.) odbywa się to za dodatkową opłatą. Wypożyczalnie samochodów Szczecin (miasto i lotnisko)
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Szczecin (miasto i lotnisko)
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, July 27 2017

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz