Wynajem aut Korfu, Lotnisko - porównaj wypożyczalnie samochodów w Grecji

Wynajem aut Korfu, Lotnisko - porównaj wypożyczalnie samochodów w Grecji

Na greckiej wyspie Korfu (Corfu) wynajem samochodu nie oznacza zawsze dużego wydatku. Tanie oferty wypożyczalni samochodów na Lotnisku Korfu - CFU znaleźć można często przy pomocy internetowej wyszukiwarki ofert Cartrawler, udostępnionej poniżej.

Wypożyczalnie samochodów Korfu, Lotnisko
Cartrawler współpracuje z wiodącymi firmami sektora rent-a-car w danej lokalizacji. W przypadku Portu Lotniczego Korfu są to między innymi: Budget, Europcar, Sixt Rent A Car, Hertz, Green Motion, Enterprise Rent A Car Corfu, Olympic Car Rentals, Auto Candia, Auto Union, Addcar, Drive SA, Global Rent A Car, Surprice, Carwiz i Yours Car Rental. Punkty wynajmu aut na Korfu, oprócz lotniska znaleźć można również w wielu innych na wyspie; wyszukiwarka udostępnia między innymi lokalizacje takie jak Nafsikas, Acharavi, czy Ethniki Lefkimi.

Loty na Korfu
Lotnisko Korfu usytuowane jest około 2 km na południe od Corfu Town, stolicy wyspy. Loty z Polski na Korfu znajdują się między innymi w ofercie przewoźników low-cost Wizzair (z Warszawy i Katowic) i Ryanair (z Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Modlina) oraz PLL LOT (z Gdańśka Krakowa, Lublina, Poznania, Warszawy i Worcławia).