Wypożyczalnie samochodów Kos, Lotnisko

Wypożyczalnie samochodów Kos, Lotnisko

Wakacje w Grecji? Skorzystaj z internetowej wyszukiwarki ofert rent-a-car aby zarezerwować tani samochód do wynajęcia na wyspie Kos. Leży ona w archipelagu Dodekanezu w południowo-wschodniej części Morza Egejskiego, już u wybrzeży Turcji. Na Kos znaleźć można doskonałe plaże, malownicze wioski i miasteczka oraz bogactwo zabytków. Wyspa Kos doskonale nadaje się do zwiedzania samochodem, a zróżnicowana oferta rent-a-car tu dostępna pozwoli wybrać samochód do wynajęcia na każdą kieszeń.

Wypożyczalnie samochodów Kos, Lotnisko
Największy wybór usług wynajmu samochodów, jak również i najatrakcyjniejsze ceny dostępne są najczęściej na Lotnisku Kos, obsługiwanym przez wiele międzynarodowych, jak i lokalnych wypożyczalni. Wyszukiwarka Cartrawler, widoczna poniżej, wyświetla oferty rent-a-car Lotnisko Kos, pochodzące między innymi z Avis, Alamo, Budget, Europcar, Enterprise, National, Sixt, Goldcar/Rhodium, Hertz, Thrifty oraz greckich wypożyczalni Abby Car, Auto Union, Autocandia, Drive S.a. i Yours Car Rental.

Loty na Kos
Loty z Polski na Kos oferowane są w sezonie letnim przez PLL LOT, z Katowic, Warszawy Chopin i Wrocławia, a także przewoźników czarterowych Enter Air i Buzz.


Topics: ,