Wynajem aut Malaga, Dworzec Kolejowy – rent-a-car na Costa del Sol

Wynajem aut Malaga, Dworzec Kolejowy – rent-a-car na Costa del Sol

Wyszukiwarka Cartrawler, dostępna poniżej, pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty rent-a-car Malaga. Wprowadź poniżej pożądane daty odbioru i zwrotu, aby porównać ceny wynajmu samochodu na Dworcu Kolejowym Malaga.

Dworzec Malaga-Maria Zambrano, jest wraz z Lotniskiem Malaga, głównym punktem dostępu do popularnego regionu turystycznego na wybrzeżu hiszpańskiej Andaluzji , czyli Costa del Sol. Będący częścią największej w Europie sieci szybkiej kolei AVE, Dworzec Malaga oferuje szybkie i wygodne połączenia do wielu dużych miast na terenie Hiszpanii. Podróż szybkim pociągiem AVE pomiędzy Malagą i Madrytem zajmuje około 2.5 h.

Wypożyczalnie samochodów Dworzec Malaga
Podróżni przybywający do Malagi pociągiem i pragnący kontynuować podróż po Costa del Sol samochodem, maja do wyboru szereg wypożyczalni operujących w centrum Malagi. Bezpośrednio na dworcu skorzystać będą oni mogli z usług Avis Rent A Car, Budget, Europcar oraz hiszpańskiej wypożyczalni Atesa. Jeszcze więcej wypożyczalni znaleźć można na Lotnisku Malaga, odległym o około 7 km