Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala często uzyskać niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Inne wyszukiwarki

Przeglądaj artykuły

Oferty podróży

Wynajem aut Piza, Lotnisko – porównaj oferty wypożyczalni samochodów Piza

Wynajem aut Piza, Lotnisko – porównaj oferty wypożyczalni samochodów Piza

Por Lotniczy 'Galileo Galilei' Piza – PSA, jest wraz z Lotniskiem Florencja, jedną z największych 'bram wjazdowych' do włoskiego regionu Toskania. Położony jest on około2 km na południe od centrum Pizy i obsługuje połączenia zarówno regularnych, jaki i niskokosztowych przewoźników. Z Polski loty bezpośrednie to Pizy znajdują się w ofercie linii low-cost Ryanair z wylotami z Modlina, Gdańska i Krakowa.

Wypożyczalnie samochodów Piza w wyszukiwarce Cartrawler Włochy
Wykorzystaj uprzywilejowane położenie Pizy w pobliżu wielu ważnych tras drogowych, aby zwiedzać Toskanię. Po wylądowaniu na Lotnisku Piza będziesz mieć do dyspozycji niezwykle szeroki wybór wypożyczalni samochodów. Obejmuje on zarówno powszechnie znane międzynarodowe marki rent-a-car, na przykład Avis, Budget, Hertz, Sixt, Europcar, Keddy, Goldcar i Green Motion, jak i włoskie wypożyczalnie, w tym Locauto, Maggiore, Noleggiare, Target Rent i Sicily by Car.

Planując dłuższe podróże po Toskanii, upewnij się iż z interesującą Cię ofertą nie wiążą się ograniczenia przebiegu.


Topics: ,