Wynajem samochodów Rimini, Lotnisko – wynajmij tanio z Cartrawler Włochy

Wynajem samochodów Rimini, Lotnisko – wynajmij tanio z Cartrawler Włochy

Wyszukiwarka ofert Cartrawler Włochy, udostępniona poniżej, pomoże Ci znaleźć najkorzystniejsze ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Rimini – RMI.

Zdefiniuj daty odbioru i zwrotu auta w polach poniżej, aby sprawdzić aktualnie dostępne oferty w wiodących wypożyczalniach na Lotnisku Rimini, w tym Avis, Hertz, Ecovia, Optimorent, Leasys, Target Car Rental, Autovia i Sicily by Car.

Lotnisko Rimini, oficjalnie Aeroporto Internazionale Federico Fellini, znane również pod poprzednią nazwą ‘Rimini Miramare’ położone jest w odległości około 5 km na południowy wschód od Rimini, na zachodnim wybrzeżu Włoch. Obsługuje szereg połączeń europejskich, regularnych i czarterowych, w tym z Warszawy-Modlin i Krakowa, w ofercie przewoźnika low-cost Ryanair. Z racji sąsiedztwa z Republiką San Marino, Lotnisko Rimini wykorzystywane jest również przez turystów kierujących się właśnie do tej enklawy na terenie Włoch.

Rimini, miasto rodzinne ikonicznego reżysera Federico Felliniego, jest również jednym z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych na adriatyckim wybrzeżu Włoch. Odwiedzającym ją turystom ma do zaoferowania 15 kilometrowej długości piaszczystą plażę, ponad 1000 hoteli oraz rozliczne restauracje, kawiarnie i kluby.