Wynajem aut Sardynia – wynajmij samochód na Lotnisku Alghero

Wynajem aut Sardynia – wynajmij samochód na Lotnisku Alghero

Porównaj ceny wynajmu aut na Sardynii przy pomocy wyszukiwarki ofert Cartrawler, udostępnionej poniżej. Współpracująca z wieloma wypożyczalniami wyszukiwarka pozwala znaleźć najkorzystniejsze oferty rent a car Sardynia i dokonać rezerwacji przez internet.

Międzynarodowy port lotniczy Alghero – AHO, znany również pod nazwą ‘Lotnisko Alghero-Fertilia’ położony jest na północno zachodnim wybrzeżu Sardynii, około 10 km od centrum Alghero. Obsługuje połączenia do wielu miast europejskich, w tym Wizzair z Katowic i Warszawy (połączenia sezonowe, letnie) Chopin oraz Ryanair z Katowic (połączenie całoroczne).

Lotnisko Alghero – wypożyczalnie samochodów
Usługi rent a car na najmniejszym z trzech lotnisk międzynarodowych Sardynii oferowane są przez duże, międzynarodowe wypożyczalnie, jak i przez mniej znane, lokalne firmy. Wynajmij samochód na Lotnisku Alghero w najlepszej cenie online. Zdefiniuj daty odbioru i zwrotu pojazdu w polach poniżej i poznaj aktualnie dostępne oferty z, między innymi: Alamo, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Enterprise Rent A Car, Green Motion, Autovia, Leasys, Ecovia, Maggiore, Optimorent, Noleggiare, Leasys, Sicily by Car i Ecovia Alghero.