Wynajem samochodów Ateny (centrum) – rent-a-car Grecja

Wynajem samochodów Ateny (centrum) – rent-a-car Grecja

Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Grecja, widoczna poniżej, pozwala porównać ceny wynajmu samochodów w centrum Aten. Stolica Grecji, odwiedzana rokrocznie przez miliony turystów, jest niezwykle atrakcyjnym rynkiem dla wypożyczalni samochodów. Avis, Budget, Hertz, Europcar, Thrifty, Sixt oraz greckie marki Auto Union, Olympic Car Rentals, Kosmos Rent A Car i Caldera to tylko niektóre z wypożyczalni działających na terenie Aten.

Silna konkurencja pomiędzy wypożyczalniami niekoniecznie przekłada się na ceny wynajmu samochodów w Atenach w sezonie letnim, które bywają dosyć wysokie, zaczynając się często od około 150 złotych za dzień wynajmu auta w klasie mini. Poza szczytem sezonu jednam, możliwe jest za to znalezienie bardzo korzystnych ofert, w cenie już od około 50-60 złotych za dzień (również w klasie mini).

Zdefiniuj daty wynajmu w stosownych polach poniżej i wybierz już dziś najkorzystniejszą dla siebie ofertę samochodu do wynajęcia w centrum Aten. Na mapie udostępnionej w każdej z wyświetlonych ofert sprawdzić możesz dokładną lokalizację oddziału wypożyczalni.