Wynajem samochodów Berlin Lotnisko Brandenburg BER

Wynajem samochodów Berlin Lotnisko Brandenburg BER

Znajdź najlepsze oferty rent a car w najnowszym pocie lotniczym niemieckiej stolicy. Wynajem samochodów Berlin Lotnisko Brandenburg jest prosty i przystępny cenowo dzięki wyszukiwarce Cartrawler udostępnionej poniżej. Współpracuje ona z największymi wypożyczalniami samochodów obsługującymi lotnisko, w tym Sixt, Europcar i Keddy by Europcar, Avis, Budget, Hertz, Enterprise i Terstappen.

Zdefiniuj daty odbioru i zwrotu i poznaj aktualnie dostępne oferty w szerokiej gamie, od aut ekonomicznych, poprzez klasę kompaktową, średnią, kombi, SUV, aż po minivany i minibusy do wynajęcia na Lotnisku Brandenburg.

Od dawna wyczekiwana inauguracja Lotniska Berlin Brandenburg im. Willy’ego Brandta następuje z wieloletnim, ponad 9 letnim opóźnieniem. Nowy port lotniczy położony jest około 18 km na południe od centrum miasta, nieopodal Lotniska Schonefeld. Przejmuje obsługę praktycznie całego ruchu lotniczego w stolicy Niemiec. Loty z Polski do Berlina – BER oferowane są przez PLL LOT z Warszawy Chopin i Ryanair z Krakowa.