Wynajem samochodów Dubaj - poznaj ceny wynajmu aut na Lotnisku w Dubaju

Wynajem samochodów Dubaj - poznaj ceny wynajmu aut na Lotnisku w Dubaju

Biorąc pod uwagę ogólny poziom cen w Dubaju, można śmiało powiedzieć, że koszt usług rent-a-car w tej części Emiratów Arabskich nie zalicza się akurat do wygórowanych. Często najtańsze samochody do wynajęcia w Dubaju dostępne są już od około PLN 30 za dzień.

Wypożyczalnie samochodów Dubaj (Lotnisko)
Skorzystaj z ułatwienia, jakie oferuje wyszukiwarka Cartrawler widoczna poniżej, aby porównać ceny w wiodących wypożyczalniach obsługujących Lotnisko Dubaj, w tym Avis Rent A Car Dubai, Budget, Enterprise Rent A Car, Europcar, Keddy by Europcar, Sixt, Flizzr, Hertz, Thrifty, Dollar i Alamo. Dobre ceny wynajmu można często uzyskać także w miejscowych wypożyczalniach, na przykład Tamara Rent A Car, Sanam Rent, Cargets, White & Black Rent A Car czy Saudi Al Wefaq. Zmieniając punkt odbioru w stosownym polu wyszukiwarki Cartrawler, porównać można również oferty wynajmu aut w centrum Dubaju oraz w innych lokalizacjach, np. Abu Dhabi.

Lotnisko Dubaj (DXB) - loty z Polski
Międzynarodowy Port Lotniczy Dubaj usytuowany jest około 5 km na wschód od centrum miasta. Bezpośrednie loty z Polski do Dubaju dostępne są w liniach lotniczych Emirates (wylot z Warszawy Chopin) oraz u przewoźnika czarterowego Enter Air (wylot z Warszawy Chopin i Katowic)