Wypożyczalnia samochodów Hurghada, Lotnisko – wynajem aut Egipt

Wypożyczalnia samochodów Hurghada, Lotnisko – wynajem aut Egipt

Znajdź najkorzystniejsze oferty wynajmu aut w Egipcie przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler, poniżej. Zdefiniuj daty wynajmu w polach poniżej, aby porównać oferty wypożyczalni samochodów na Lotnisku Hurghada.

Międzynarodowy Port Lotniczy Hurghada – HRG położony jest około 12 km na południe od centrum popularnego ośrodka turystycznego Hurgada, na egipskim wybrzeżu Morza Czerwonego. Jako drugie, pod względem liczny obsługiwanych pasażerów lotnisko Egiptu, oferuje połączenia do wielu krajów Europy, w przeważającej części w formie sezonowych połączeń czarterowych. Całoroczne połączenia z Polski do Hurghady znajdują się w ofercie Air Cairo, z wylotami z Warszawy-Chopin i Katowic.

Wypożyczalnie samochodów Hurghada, Lotnisko
Usługi rent a car Egipt oferowane są zarówno przez lokalne wypożyczalnie, jak i przez duże, międzynarodowe marki sektora. Wyszukiwarka Cartrawler współpracuje z, między innymi, wypożyczalniami Europcar, Budget i Sixt na Lotnisku Hurghada, wyświetlając ich aktualnie dostępne oferty. Oprócz najpopularniejszych klas, ekonomicznej, kompaktowej i  średniej, na Lotnisku Hurghada znajdziesz także szeroki wybór pojazdów typu SUV, jak również samochody w segmencie premium.