Wynajem samochodów Izrael - tani wynajem aut na Lotnisku Tel Aviv Ben Gurion

Wynajem samochodów Izrael - tani wynajem aut na Lotnisku Tel Aviv Ben Gurion

Znajdź najtańsze samochody do wynajęcia na Lotnisku Tel Aviv (Tel Awiw)  przy pomocy wyszukiwarki ofert rent-a-car widocznej poniżej. Współpracuje ona z wszystkimi większymi wypożyczalniami samochodów działającymi na Lotnisku Ben Gurion w Tel Avivie, w tym Budget, Dollar/Thrifty, Hertz, Avis Rent A Car, Europcar, Enterprise Rent A Car, Alamo, Eldan Rent A Car i Cal Auto. Ceny wynajmu dostępne w wyszukiwarce Cartrawler są często o wiele bardziej konkurencyjne, niż oferty rent-a-car pochodzące bezpośrednio z wypożyczalni samochodów w Izraelu.

Port Lotniczy Ben Gurion (TLV) jest głównym lotniskiem Izraela i mieści się około 19 km na południowy wschód od Tel Awiwu.

Loty do Tel Avivu
Bezpośrednie loty z Polski do Tel Avivu / Tel Awiwu oferowane są zarówno przez regularne linie lotnicze, przewoźników typu low-cost oraz czarter, w tym między innymi: LOT (z Krakowa, Lublina i Warszawy Chopin), El Al (z Warszawy Chopin) oraz przewoźników niskokosztowych Wizz Air (z Warszawy Chopin, Katowic i Krakowa), Ryanair (z Krakowa i Poznania).