Wynajem aut Kijów, Lotnisko Boryspol – rent a car Ukraina

Wynajem aut Kijów, Lotnisko Boryspol – rent a car Ukraina

Międzynarodowy port lotniczy Kijów-Boryspol / Kiev Airport – KBP jest największym lotniskiem Ukrainy i jednym z trzech portów lotniczych obsługujących stolicę tego kraju. Położony jest w miejscowości Boryspol, około 30 km na południowy wschód od centrum Kijowa. Loty bezpośrednie z Polski do Kijowa (Boryspol) wykonuje PLL LOT, z wylotami z Warszawy-Chopin oraz Ryanair, z Modlina, Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia i Krakowa. Ukraine International Airlines oferuje połączenia do Kijowa z Warszawy-Chopin.

Tani wynajem aut Kijów – wypożyczalnie samochodów Lotnisko Boryspol
Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, widoczna poniżej, pozwoli Ci porównać ceny samochodów do wynajęcia w wielu wypożyczalniach partnerskich oraz, po znalezieniu najbardziej konkurencyjnej ceny i warunków wynajmu, dokonać rezerwacji online.

Usługi rent-a-car na Lotnisku Kijów-Boryspol świadczone są zarówno przez powszechnie znane międzynarodowe wypożyczalnie, w tym: Avis, Budget, Europcar, Hertz Ukraina, Payless i Sixt, jak i miejscowe marki rent-a-car, między innymi BLS lub Narscars. Przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler możesz także porównać ceny wynajmu aut w Kijowie, na Lotnisku Żuliany (IEV)